Jaka fryzura do owalnej twarzy?

jaka fryzura do owalnej twarzy

Wybór odpowiedniej fryzury wpływa nie tylko na wygląd, ale i na samopoczucie oraz odbiór danej osoby przez otoczenie. Staranna i gustowna, podkreślająca walory twarzy zawsze doda wdzięku i uroku kobietom, dlatego warto pokusić się o znalezienie profesjonalnego salonu, który będzie świadczył najwyższej jakości usługi, gwarantując przyjemny klimat i atmosferę.

Jean Louis David – sieć prestiżowych salonów dla wymagających Klientów

Dobór fryzury do kształtu twarzy jest niezbędny dla udanego strzyżenia, dlatego każdy profesjonalny fryzjer, już na samym początku, powinien dokładnie określić jej rodzaj. Kobiety o owalnym kształcie mają szeroki wybór możliwości w zakresie cięcia i uczesania – praktycznie w każdej fryzurze będą prezentować się atrakcyjnie.

Fryzjer z JLD zaproponuje paniom zarówno odważne i awangardowe, jak i bardziej klasyczne uczesania. Jean Louis David to sieć renomowanych salonów, która dba o najwyższą jakość usług, oferując Klientom piękne, modne i idealnie dopasowane do ich twarzy fryzury. Do owalnej twarzy polecają uczesania z grzywką, zarówno asymetryczną, prostą, jak i gęstą, które to znakomicie wyrównują proporcje między stosunkowo wysokim czołem a wydłużonym podbródkiem.

Twarz owalna świetnie prezentuje się w długich, jak i krótkich włosach, więc kobiety z takim jej kształtem są prawdziwymi szczęściarami. Fryzjerzy Jean Louis David spełnią oczekiwania każdej kobiety, oferując im zarówno wyszukane, bardzo wysmakowane uczesania i nowoczesne cięcia, jak i te klasyczne, bezpieczne i pewne.

Fryzjer do zadań specjalnych

Posiadaczki owalnej twarzy mogą pozwolić sobie na niemal każdy rodzaj fryzury, bowiem taka twarz jest najbardziej proporcjonalna. Nie oznacza to jednak, że wybierane uczesania muszą być tuzinkowe. Wręcz przeciwnie. Fryzjerzy z Jean Louis David wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek, oferując im nowoczesne lub klasyczne cięcia i naturalne kolory, które zawsze przyciągają uwagę starannością i idealną precyzją dłoni.

Twarz owalna doskonale będzie wyglądała w bardzo krótkich włosach z zadziorną, nieregularną grzywką. Krótka, ale jakże stylowa, klasyczna i dziewczęca fryzura przypadnie do gustu zarówno młodym dziewczynom, jak i dojrzałym kobietom. Fryzjer z Jean Louis David to profesjonalista, który zadba o każdy detal i szczegół, by całość zawsze prezentowała się nienagannie i imponująco.

Dla kobiet ceniących włosy długie i półdługie, specjaliści z JLD proponują także fryzury mocno cieniowane ze skośną grzywką, dodające zadziornego charakteru i pięknie eksponujące kości policzkowe. Uczesania do włosów długich powinny ładnie podkreślać kształt twarzy i jednocześnie odwracać uwagę od jej drobnych mankamentów. Właściwie dobrana fryzura potrafi skutecznie zamaskować np. nieregularne rysy twarzy lub silnie zarysowane kości policzkowe. Właścicielki twarzy o owalnym kształcie powinny unikać włosów zbyt długich, ciężkich i opadających. Optymalna jest długość do wysokości łopatek. Mocno cieniowane grzywki, włosy krótsze po bokach i dłuższe tyłem, zmysłowe, romantyczne loki to idealne propozycje fryzur dla kobiet posiadających owalny kształt twarzy. W takich uczesaniach każda przedstawicielka płci pięknej będzie przykuwać uwagę, kusząc kobiecością bądź dziewczęcym wdziękiem.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna