Jak wybrać najlepszą lampę do hybryd?

Manicure hybrydowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet. Cenimy go za trwałość, piękny połysk oraz praktyczność. Jego wykonanie w salonie wiąże się z dość wysokim kosztem, wiele kobiet decyduje się więc na zakup własnych produktów i akcesoriów, które pozwalają na samodzielnie wykonanie hybryd. Efekt, jaki uda nam się osiągnąć oraz trwałość manicure zależy jednak od jakości wybranych rozwiązań. Dziś podpowiemy, jakie lampy do paznokci są warte zakupu.

W jakie lampy do hybryd warto inwestować?

Wybór odpowiedniej lampy do paznokci hybrydowych jest kluczowy, jeśli chcemy uzyskać najlepsze i najtrwalsze efekty manicure. Specyfika wybranego rozwiązania wpływa także na komfort robienia paznokci, naszą wygodę oraz warunkuje, jak długo posłuży nam wybrane urządzenie. Warto więc poświęcić nieco uwagi na zapoznanie się z dostępnymi w sprzedaży rozwiązaniami i zainwestować swoje pieniądze w zakup takiego, które w pełni sprosta naszym oczekiwaniom.

W sprzedaży dostępny jest szeroki wybór lamp do hybryd. Ich zróżnicowanie wynika wprost z ogromnej popularności tej metody manicure, po którą z roku na rok sięga coraz więcej kobiet. Najlepszym wyborem będą zawsze lampy do paznokci znanych i cenionych w branży producentów, raczej nie opłaca się natomiast inwestować w produkty no name, gdyż mogą one okazać się niewystarczające pod względem jakości, funkcjonalności oraz żywotności.

Lampy do paznokci kupimy zarówno samodzielnie, jak i w gotowych zestawach. Ten drugi wariant będzie świetnym rozwiązaniem dla początkujących kobiet, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w manicure hybrydowym. Oprócz bazowej lampy, w zestawie znajdziemy także lakiery w uniwersalnej kolorystyce i pozostałe dodatki, które są niezbędne do samodzielnego wykonania hybryd.

Zwykłe lampy uv czy lampy led do paznokci?

W sprzedaży znajdziemy zarówno klasyczne lampy uv, jak i ich led-owe odpowiedniki. Już na wstępie warto zaznaczyć, że najlepszym wyborem będą lampy led/uv do paznokci o dwóch długościach fali. Takie lampy wykorzystamy bowiem zarówno przy hybrydach, jak i żelach. Nie wymagają także wymiany żarówek, co ma miejsce w przypadku klasycznych lamp uv (w tym przypadku żarówki mogą wymagać wymiany nawet co 3-6 miesięcy, co generuje dodatkowe koszty i problemy).

Przy wyborze lampy led do paznokci, warto również zwrócić uwagę na jej moc wyrażoną w watach (W). W sklepach internetowych znajdziemy lampy led do paznokci o różnych mocach znamionowych – 9W, 24W, 36W oraz 48/24W. Do użytku w warunkach domowych zupełnie wystarczająca będzie lampa o mocy 9 lub 24W, która będzie ekonomiczna w zakupie oraz odpowiednia do prywatnego użytkowania. Kobiety, które poszukują lampy led do paznokci do pracy w salonie kosmetycznym powinny wybrać natomiast urządzenie o mocy od 36W.

Większość markowych lamp led do paznokci posiada żywotność na poziomie 30 000 godzin i 24-miesieczną gwarancję producenta. Z uwagi na ten drugi aspekt, lampy led do paznokci warto kupować wyłącznie w profesjonalnych sklepach internetowych z akcesoriami i produktami do manicure.

Informacja prawna