Francuskie perfumy damskie – dlaczego warto je mieć?

Francuskie perfumy damskie to wyrafinowane zapachy, kojarzące się ze światową stolicą mody. We Francji powstały popularne zapachy, które do dzisiejszego dnia wyznaczają zapachowe trendy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, co mają w sobie francuskie perfumy.

Francuskie perfumy lane – czym się wyróżniają?

Mimo, że niektóre zapachy damskie powstały wiele lat temu, nadal wzbudzają zachwyt i są ulubionym zapachem wśród niektórych kobiet. Mieszanki zapachowe takie jak: Chanel, Dior czy Lancome, nigdy nie wyjdą z mody.  Perfumy francuskie damskie uchodzą za najbogatsze w ekstrakty zapachowe. Ma to związek z wyjątkową recepturą tych produktów. Nasycenie różnymi olejkami eterycznymi dotyczące najdroższych perfum, sięga nawet 43%. Dzięki temu nasze perfumy AngeLove są w stanie utrzymać się cały dzień oraz noc. Starczy, że użyjemy jednej kropli perfumy, a to pozwoli na wytworzenie się aromatycznej mgiełki francuskich perfum. Lane perfumy francuskie, można określić jako inwestycję.

Wiele osób, które spotykamy na co dzień, lepiej zapamięta nasz zapach niż nasz strój. Dlatego warto zdecydować się na taki, który będzie pasował do naszego stylu. Podczas zakupu perfum warto dobrać też takie, które będą harmonizować z zapachem naszego partnera.

Znane perfumy damskie

Perfumy Coco Chanel to jedne z najsłynniejszych na świecie. Wypromowała je znana paryska projektantka-Marlin Manroe. Perfumy damskie No.5 mają w sobie około 80 składników, między innymi: lilię, różę majową, bursztyn, drzewo sandałowe, brzoskwinię. Te nuty zapachowe kojarzą się ze świeżością, a dodatkowo są nieco tajemnicze. Są to ulubione zapachy dla kobiet z klasą.

Inne popularne francuskie zapachy nalewane tworzy marka Dior. Pod koniec lat 40 XX wieku znany paryski projektant zaprezentował nowy zapach, jakim był Miss Dior. Obecnie perfumy nadal pozostają bestsellerem. Te lane perfumy pierwszym flakonikiem nawiązywały do kształtów kobiety. Perfumy damskie Dior miały podkreślać seksapil oraz zmysłowość. Ich zapach składał się z: bergamotki, krwistej pomarańczy, mandarynki kalabryjskiej. Różowy pieprz to składnik, który wyjątkowo pasował do tej kompozycji.

Marka Lancome, to kolejna kojarząca się z Francją. W 1935 roku wypuścili swoje pierwsze perfumy. Od początku interesowało ich łączenie oraz mieszanie różnych zapachów. Nazwa marki nawiązuje do wyjątkowego szczepu róż. Kwiat ten pięknie prezentuje się w domowym zaciszu. Zapach tej marki nawiązuje do delikatności oraz subtelności.

Na początku trudno wybrać zapach, który najbardziej będzie nam odpowiadał. Dlatego dobrym pomysłem jest zamówienie niewielkich flakoników. Dodatkową zaletą poręcznych szklanych butelek do perfum, jest ich elegancki wygląd.

Informacja prawna