Floverbox – prezent idealny na każdą okazję!

Kolorowe i oryginalne boxy kwiatowe to doskonały pomysł na spersonalizowany prezent z okazji Dnia Kobiet, urodzin, imienin czy narodzin dziecka. Ten nowy florystyczny trend bardzo szybko zyskał popularność także w naszym kraju. Modny floverbox to oryginalny upominek, który bez wątpienia zachwyci i ucieszy każdego miłośnika kwiatowych kompozycji!

Pomysł na stylowy i długotrwały bukiet – czyli wieczne róże w pudełku

Wśród dostępnych rodzajów boxów kwiatowych dużą sympatią cieszą się wieczne róże, stanowiące znakomitą alternatywę dla świeżych, ciętych kwiatów, które nie wytrzymują w wazonie dłużej niż tydzień. Dno ozdobnego pudełka wyłożone jest specjalną gąbką florystyczną nasączoną wodą z dodatkiem odżywki przedłużającej świeżość kwiatów, dzięki temu róże nie wymagają podlewania. Kompozycje zachwycają eleganckim i estetycznym wykonaniem oraz żywotnością – odpowiednio pielęgnowane będą urzekały swoim pięknym wyglądem nawet przez dwa lata!

Wysoka jakość i precyzja wykonania

Warto pamiętać o tym, że floverboxy to kompozycje wykonywane ręcznie, które tworzone są przez doświadczone florystki. Dzięki starannemu doborowi i ułożeniu kwiatów boxy charakteryzują się najwyższą jakością oraz perfekcyjnym wyglądem. To, co z pewnością ucieszy wielu to fakt, że kwiaty w pudełkach nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Tak naprawdę wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, aby cieszyć się ich pięknym wyglądem przez długi czas. Jeśli otrzymasz floverbox to pamiętaj o tym, aby upominek przechowywać w suchym miejscu – z dala od wilgoci oraz bezpośredniego światła słonecznego. Kwiaty co jakiś czas należy przecierać wilgotną szmatką celem usunięcia kurzu.

Kiedy zdecydować się na zamówienie floverboxa? Boxy kwiatowe to stylowe upominki, które cenione są także przez wzgląd na swój uniwersalny charakter. Floverbox można wręczyć np. z okazji zaręczyn, rocznicy ślubu, urodzin, imienin, Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Matki, narodzin dziecka, awansu w pracy czy nawet przeprowadzki. Dostosowując kompozycję pod kątem upodobań oraz okazji można stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Floverbox na zamówienie

Modne i stylowe, własnoręcznie wykonane floverboxy dostępne są w ofercie Studia Florystycznego zlokalizowanego w Warszawie, na Woli. Oprócz tradycyjnych kompozycji kwiatowych zainteresowani mogą złożyć zamówienie na floverbox wzbogacony o dodatkowy upominek w postaci balonów wypełnionych helem, słodyczy, kubka, świecy sojowej czy wina. Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie florever.pl.

Informacja prawna