Farba do włosów w sprayu – popraw odrosty w kilka sekund

Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do stosowania tradycyjnych farb do włosów, których mieszanie, nakładanie i sam proces koloryzacji zajmował sporo czasu.

Na szczęście wszystko się zmienia i kolor włosów można poprawić w kilka sekund. Pewnie wiele osób sądzi, że to niemożliwe. Aby przekonać się o tym, wystarczy sięgnąć po rewolucyjną farbę do włosów w sprayu firmy BIOKAP. To naprawdę prosta i modna forma koloryzacji włosów bez wychodzenia z domu.

Farby koloryzujące w sprayu

Jeśli ktoś sądził, że o farbach do włosów wie wszystko, może być lekko zaskoczonym, kiedy usłyszy, że do koloryzacji włosów można użyć farb w sprayu, które pokryją odrosty w kilkanaście sekund. Na rynku dostępnych jest wiele produktów w sprayu, a teraz coraz częściej pojawiają się spraye do włosów, za pomocą których można wykonać szybką poprawę koloru.

To bez wątpienia nowoczesny, łatwy i efektowny sposób, aby odświeżyć kolor swoich włosów. Farby BIOKAP Nutricolor Delicato Spray Touch-up spray, to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce w ekspresowym tempie pokryć siwe włosy, odrosty lub po prostu zmienić, to przysłowiowe „coś” w swoim wyglądzie i zaskoczyć rodzinę oraz przyjaciół. Co jest niezwykle istotne, nie wywołują one podrażnień oraz uczulenia.

Farba na odrosty w aerozolu jest w pełni bezpieczna. Obawy, że zniszczy nam włosy, wysuszy je, czy też będzie trudna w zmyciu należy odłożyć na bok. Dzięki temu, że do produkcji tych farb wykorzystywane są naturalne składniki, włosy nie są dodatkowo obciążone, wręcz przeciwnie dzięki odpowiedniemu połączeniu naturalnych surowców nawilżone. Mało tego, świetnie układają się podczas stylizacji. Jak również, zgodnie z opisem na opakowaniu farbę bez problemu zmywa się podczas pierwszego mycia.

Przeczytaj także:  Czym zmyć farbę do włosów z mebli?

Zalety farby do włosów w sprayu

Obawiasz się, że taka innowacyjna farba nie spełni twoich oczekiwań? Zapewniamy, że będzie inaczej, bowiem farby do włosów w sprayu mają wiele zalet. Po pierwsze są bardzo wygodne. Gotowy, dany odcień farby został zamknięty w specjalnym opakowaniu. Niczego nie trzeba ze sobą mieszać, czy odliczać proporcji. Wystarczy wstrząsnąć farbą w sprayu przed użyciem i zaaplikować na włosy. Po drugie sam proces koloryzacji jest bardzo prosty. Każdy samodzielnie poradzi sobie, z tym w zaciszu własnego domu. Wystarczy nanieść farbę na włosy, tak jak stosuje się dobrze nam znany lakier do włosów. Ważne, aby farbę nałożyć na włosy – a nie na skórę głowy.

Po trzecie są niezwykle praktyczne, ponieważ nie trzeba umawiać się na specjalne wizyty w salonach fryzjerskich, aby pokryć odrosty włosów. Po czwarte, farbowanie zajmuje dosłownie kilka sekund, po których można cieszyć oko odświeżonym kolorem. Ponadto to świetnie rozwiązanie, kiedy zależy nam na czasie albo w sytuacji, gdy wypadło nam, jakieś wcześniej nieplanowane spotkanie służbowe, czy firmowa kolacja, a wygląd naszych włosów w danym momencie pozostawia wiele do życzenia. Naprawdę dobrze mieć taką farbę w sprayu w zasięgu ręki.

Przeczytaj także:  Czym zmyć farbę do włosów z mebli?

Kolejna zaleta farb w sprayu to ogromna ich skuteczność. Po nałożeniu możemy być pewni, że pokryje wszystkie odrosty oraz sto procent siwych włosów. Śmiało można stwierdzić, że to zabieg polegający na przedłużeniu efektu dobrze znanego procesu farbowania. Warto również dodać, iż po zastosowaniu farby, włosy świetnie się układają i poddają różnych zabiegom stylizującym.

Farba do odrostów w sprayu

Farby do odrostów w sprayu BIOKAP Nutricolor Delicato Spray Touch-up dostępne są w kilku kolorach, tj. blond, jasny blond, jasny i ciemny brąz oraz czarny. To wręcz ekspresowy sposób, aby pokryć odrosty pomiędzy jednym, a drugim farbowaniem. W składzie tych farb znajdziemy naturalne składniki oraz formułę TRICOREPAIR, czyli białko ryżowe, wyciąg z wierzby i lipofilowe kwasy owocowe. Pozbawione są z kolei amoniaku oraz wody utlenionej. Ponadto ograniczono olejek arganowy, aby zapobiec wysuszeniu włosów. Za to wzbogacono je o witaminę B5, która posiada między innymi właściwości wzmacniające strukturę włosów.

Nie masz czasu, aby umówić wizytę w salonie fryzjerskim, ale potrzebujesz szybkiej poprawy koloru? Nie musisz się martwić. Wystarczy zakupić jedyną w swoim rodzaju farbę w sprayu do włosów marki BIOKAP!

Informacja prawna