DJI Mavic 3 najlepszy dron do kupienia w 2022 roku

Tworzenie spektakularnych ujęć i kręcenie jakościowych filmów nigdy nie było tak proste, jak teraz. Z DJI Mavic 3 możemy wejść na kolejny, bardziej zaawansowany poziom fotografii wykonywanej z powietrza. Najnowszy dron firmy DJI to rozwiązanie dla każdego, kto chce tworzyć unikalne ujęcia zapierające dech w piersiach.

Co oferuje nam flagowy produkt firmy DJI?

Wyposażony w dwie kamery Hasselblad oraz kamerę Tele dron DJI Mavic 3 pozwala wejść na kolejny poziom tworzenia fotografii i filmów. Dzięki niemu bez problemu nagramy film 5.1K i wykonamy zdjęcia 20MP. Kamera Hasselblad wyposażona jest w nowoczesną matrycę 4/3 CMOS, która umożliwia robienie fenomenalnej jakości ujęć. Korzystając z DJI Mavic 3, nie musimy się martwić o krótki czas działania urządzenia. Możemy liczyć aż na 46 minut lotu oraz transmisji wideo. 8-kilometrowy zasięg drona to także kolejna okazja do odkrywania ciekawych miejsc. Dodatkowo możemy czuć się bezpiecznie z automatycznym, wielokierunkowym wykrywaniem przeszkód.

Niesamowite zdjęcia w zasięgu ręki

Dzięki umieszczonej w urządzeniu kamerze o polu widzenia 84°, DJI Mavic 3 to niezrównany dron, którym uchwycimy najbardziej spektakularne krajobrazy lub wielkie wydarzenia. Kamera Hasselblad umożliwia robienie zdjęć o jakości 20MP. Dzięki regulowanej przesłonie doskonałe odwzorowanie detali jest na wyciągnięcie ręki. Co więcej, dostajemy fotografie o spektakularnej i niezwykle naturalnej kolorystyce. Dodatkowo system pozycjonowania zapewnia precyzję i wyraźność zdjęć.

Wysokiej jakości filmy nagrywane z lotu ptaka

Filmy 5.1K to dla tego drona żaden problem. Dostajemy ujęcia, które są niemal jak żywe. Dzięki obsłudze kolorów D-Log 10-bit możemy cieszyć się niemal nieskończoną paletą barw. Odwzorowanie rzeczywistych kolorów nigdy nie było tak proste. Oprócz tego dron wyposażony jest w dodatkową kamerę Tele. Przesłona o wartości f/4.4 wraz z 28-krotnym zoomem hybrydowym pomaga bezpiecznie eksplorować oddalone obiekty, czy widowiska.

Udoskonalone bezpieczeństwo lotu

Dron wyposażony jest w wizyjne czujniki, które gwarantują bezpieczeństwo lotu. Dzięki temu nie musimy martwić się o nasz sprzęt, a całą uwagę skupić na tworzeniu wyjątkowych ujęć i zdjęć. System APAS 5.0 to udoskonalona wersja czujników, które precyzyjnie i z najdoskonalszą finezją ominą każdą przeszkodę niezależnie od jej lokalizacji. DJI Mavic 3 posiada też procedurę bezpieczeństwa, dzięki której sam wróci do punktu wylotu. System uruchamiany może być automatycznie przy utracie zasięgu lub przez użytkownika.

Funkcje, które wyzwolą kreatywność

Dzięki bogatemu systemowi, który oferuje ten nowoczesny dron, możemy tworzyć skomplikowane ujęcia (MasterShots) i śledzić wybrane obiekty (ActiveTrack 5.0.). Do tego wszystkiego dochodzi możliwość planowania trasy lotu drona za pomocą Waypoints 3.0 oraz robienie spektakularnych ujęć panoramicznych dzięki 100 MP PANO. Jeśli od razu chcemy pochwalić się wynikami swojej pracy, umożliwi nam to szybki transfer plików Trimmed Download albo Wi-Fi 6 QuickTransfer.

Informacja prawna