Balustrada aluminiowa – wytrzymała i estetyczna

Nowoczesność i bezpieczeństwo to tylko dwie z wielu korzyści związanych z zastosowaniem aluminiowych balustrad balkonowych. Te systemy balustrad świetnie się prezentują, zapewniając jednocześnie wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Nie pękają ani nie przejawiają żadnych innych procesów korozji w trudnych warunkach pogodowych lub przy regularnym użytkowaniu. Balustrada aluminiowa jest skonstruowana przy użyciu konstrukcji bez spawania, co przyspiesza montaż. Spełnia normy bezpieczeństwa dzięki słupkom przylegającym do frontu lub krawędzi balkonu. Profile balustrad aluminiowych są mocne i trwałe. Określają wygląd zewnętrzny budynku. Firmy oferujące ten produkt oferują szeroką gamę opcji materiałów wypełniających stosowanych w ich systemach balustrad.

Balustrady aluminiowe są trwałe i lekkie, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań na zewnątrz budynku jako balustrady balkonowe. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne dzięki aluminiowej konstrukcji. Dodatkowo mogą być malowane proszkowo w kilkunastu kolorach RAL. Systemy balustrad zbudowane są z profili aluminiowych, które są łączone ze sobą bez konieczności spawania. Proces ten jest znacznie szybszy niż mocowanie każdego elementu za pomocą śrub i nitów, co pozwala na łatwy demontaż systemu w razie potrzeby.

Jakie powinny być balustrady aluminiowe?

Zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony ludności ma kluczowe znaczenie przy projektowaniu balustrady balkonowej. Dotyczy to szczególnie dzieci. Ponadto należy wziąć pod uwagę materiały, wysokość i konstrukcję balustrady. Minimalna wysokość balustrady to 1,1 mb dotyczy to budownictwa wielorodzinnego oraz 0.9 mb dla budownictwa jednorodzinnego. Istnieją określone wymagania dotyczące miejsca, w którym należy umieścić balustradę — musi zapobiegać wspinaniu się po niej i przechodzeniu przez otwory w jej konstrukcji. Dodatkowo musi łączyć się ze ścianą budynku w określonych punktach.

Ludzie mogą cieszyć się wspaniałym widokiem z balkonów lub tarasów z aluminiowymi balustradami w pobliżu. Balustrady te pełnią funkcję elementu architektonicznego, a także nadają charakter wnętrzu domu lub mieszkania. Balustrady na balkonach i tarasach zapewniają ochronę przed upadkiem i dalą poczucie bezpieczeństwa

Firma Avis wykonuje zewnętrzne balustrady aluminiowe do balkonów i tarasów. Są one dostępne dla budynków komercyjnych, biurowych, usługowych lub wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Dostarczane i montowane przez nich balustrady wykonane są z najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne. Materiały te gwarantują długą żywotność i przyjemną estetykę. Balustrady aluminiowe to najlepsza opcja na balkony i tarasy.

Gdzie zamówić balustrady aluminiowe?

Firma AVIS dostarcza szeroki wybór produktów w zakresie balustrad i poręczy w celu zabezpieczenia schodów, tarasów i balkonów. Są ich producentem a zakup u nich gwarantuje najniższe ceny od producenta. Są to balustrady z aluminium i stali nierdzewnej. Zatrudniają ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Klienci kupujący produkty w sklepie internetowym AVIS mogą całkowicie zaufać ich jakości i precyzji wykonania.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna