Avon – strefa konsultantki

Zostając konsultantką Avon zyskujesz możliwość dołączenia do wydzielonej strefy, która otworzy się przed Tobą po zalogowaniu. Dowiedz się, co daje dostęp do strefy konsultantki Avon.

Konsultantka Avon

Pracą konsultantki Avon jest przedstawianie klientom katalogów firmy oraz pośredniczenie w sprzedaży i dostarczaniu produktów. Podczas prezentacji oferty uwzględniasz rabaty, które sprawiają, że produkty Avon są w atrakcyjniejszych cenach.

Rola konsultantki jest również zdobywanie nowych klientów poprzez aktywną promocję.

Różnicę pomiędzy ceną z katalogu, a ceną z rabatem, który jest proponowany dla pracowników to kwota, którą każdorazowo zarabia konsultantka Avon.

Konsultantki Avon mogą liczyć na szereg profitów z bycia w programie. Pośród nich jest możliwość dołączenia do Avon strefa konsultantki.

Strefa konsultantki Avon nie jest udostępniana automatycznie. Jeżeli chcesz korzystać z niej musisz wcześniej dokonać rejestracji na stronie.

Avon strefa konsultantki

Strefa konsultantek Avon to nic innego jak konto na stronie firmy, dzięki któremu możemy dużo lepiej zorganizować swoją pracę, mieć wszystko pod kontrolą oraz śledzić atrakcyjne możliwości.

Przez konto zamawia się produkty oraz kosmetyki Avon, opcja ta jest aktywna od razu po założeniu konta!

W strefie konsultantki Avon użytkowniczki znajdą również kontakt do swojego lidera, który jest istotnym wsparciem podczas całego czasu współpracy z firmą.

Rozpoczynające korzystanie ze strefy konsultantki czeka miła niespodzianka. Na wskazany adres otrzymają katalog najnowszych produktów, a do tego wyjątkową gazetkę promocyjną z dokładnymi opisami oferty oraz zestaw próbek do swojej dyspozycji.

Warunkiem koniecznym żeby otrzymać pakiet powitalny jest podanie swoich danych teleadresowych oraz zgłoszenie się do lidera.

Rejestracja do Avon strefa konsultantki jest całkowicie darmowa, wystarczy jedynie uzupełnić dostępny na stronie formularz.

Profity dla posiadających login Avon

Będąc aktywną konsultantką jesteś w stanie zarobić w bardzo przyjemny sposób. Dzięki strefie konsultantki Avon praca ta staje się jeszcze łatwiejsza. Im więcej zarabiasz tym większa jest Twoja szansa na możliwość dołączenia do atrakcyjnych programów.

Strefa daje Ci podgląd do nowości, które jeszcze nie trafiły do katalogu oraz dostęp do szeregu bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych od swoich produktów.

Avon dla swoich konsultantek przygotował również darmowe szkolenia oraz porady na każdym etapie współpracy.

Lista plusów bycia konsultantką Avon się nie kończy. Nie zastanawiaj się i dołącz już dziś do programu!

Informacja prawna