Prezent dla chłopaka – strzał w dziesiątkę

Okazji do wręczania prezentów dla swojej drugiej połówki w ciągu roku nie brakuje. Dlatego też może się zdarzyć deficyt pomysłów w tym temacie, na przykład w okresie zbliżających się mikołajek czy świąt. Wybrać wyjątkowy prezent w takiej sytuacji może być trudno. W związku z tym może być przydatna odpowiednia strategia.

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia czas wyjątkowy. Także dlatego, że przy okazji wręczania świątecznych podarunków możemy podkreślić, jak dana osoba jest dla nas ważna. Wręczenie wyjątkowego prezentu to nie tylko radość osoby obdarowanej, ale i satysfakcja dla tego, kto na dany pomysł prezentu wpadł. Fajny prezent dla chłopaka – nie tylko z okazji świat, ale także prezent urodzinowy – to często zadanie specjalne. Z jednej strony bogata oferta rynkowa powinna w tym pomóc, jednak może też przyprawić o zawrót głowy. Dlatego też odpowiedni plan działania jest w takiej sytuacji bardzo pomocny i pomoże na spokojnie (bez przedświątecznej paniki) wybrać prezent.

Wyjątkowy prezent dla chłopaka – po nitce do kłębka

Idealny prezent dla chłopaka to taki, który jest wyjątkowy, tak jak twoja druga połówka. Dlatego też, by był trafiony, warto wziąć pod uwagę pewne aspekty. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na hobby i zainteresowania chłopaka. Tego typu prezenty cieszą najbardziej, a kupującemu dają pewność, że prezent na pewno się przyda i nie będzie zalegał gdzieś niepotrzebny w czeluściach szafy. Jeśli jednak nie do końca orientujesz się, o co chodzi w hobby chłopaka (np. gdy jest on fanem motoryzacji czy gier komputerowych, a nie są to dobrze znane przez ciebie dziedziny), warto przypomnieć sobie, o czym na przykład ostatnio chłopak mówił w kontekście zakupu związanego z pasją. Jeśli jednak (oczywiście całkiem przypadkiem), takie informacje ci umknęły, możesz zabawić się w śledczego. Masz trzy opcje do wyboru:

  • zapytać w sposób zawoalowany i dyskretny o wymarzony prezent,
  • zasięgnąć opinii najlepszego kumpla,
  • zapytać chłopaka wprost, co chce dostać na gwiazdkę.

Ten ostatni sposób być może przekreśla opcję na to, że podarunek będzie totalną niespodzianką, ale zyskujesz niemal stuprocentową pewność, że prezent będzie trafiony i sprawi radość.

Kreatywny prezent – w samo sedno

Kreatywny prezent to taki, który wymyka się przyjętym szablonom podarunków. Może to być śmieszny prezent, których oferta od paru dobrych lat jest bardzo bogata. Taki pomysł na prezent dla chłopaka to na przykład różnego rodzaju: gry, kubki ze śmiesznym nadrukiem, koszulki czy też inne części garderoby, ręczniki, poduszki, koce, różnego rodzaju akcesoria domowe czy biurowe. Tego typu prezent dla chłopaka to także dość szeroka pula przedmiotów, które mogą nie tylko rozśmieszą twoją drugą połówkę, ale będą służyły urozmaiceniu waszego wspólnego życia. Oryginalne prezenty z nutką kreatywności to różnego rodzaju vouchery na skok ze spadochronem, przejażdżkę autem wyścigowym czy terenowym lub też skok na bungee. Taki prezent to na pewno wspomnienia na długie lata. Dobrym pomysłem jest na przykład talon na wspólny masaż czy też kolację. Wyjątkowy prezent to także taki, który zaprocentuje potem rozwinięciem nowej pasji. Może to być lekcja języka obcego czy kurs nowych umiejętności.

Praktyczny prezent – moda i elektroniczne gadżety

Według powszechnej opinii najlepsze prezenty dla chłopaka to takie, które są gadżetami elektronicznymi. To bardzo szeroka kategoria. Niektóre z gadżetów to jednocześnie prezenty bardzo praktyczne, które ułatwiają codzienne życie. Do tego typu podarunków należą na przykład smartwatche czy bezprzewodowe słuchawki. Dobrze jest też zainwestować w zegarek. To nie tylko stylowy dodatek, ale i element przydatny podczas uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznych. W tym wypadku dobrze jest skorzystać z oferty sprawdzonych marek, które oferują czasomierze w różnych cenach, jednak zawsze niezawodne i wysokiej jakości. Zegarek męski Casio to prezent, który na pewno nie zawiedzie. Jeśli zaś przy dodatkach jesteśmy, to prezent dla chłopaka może być też uzupełnieniem jego garderoby. Warto tutaj celować w rzeczy modne, ale także ponadczasowe i uniwersalne. Do takich bez wątpienia należą sneakersy męskie.

Oryginalny prezent własnej roboty, który wywoła uśmiech

Prezent samodzielnie wykonany to na pewno upominek prosto od serca i świetna okazja do wyrażenia uczuć do bliskiej nam osoby. Tego typu podarunek to bardzo szerokie pole do popisu. Na zachętę parę inspiracji na prezenty łatwe w wykonaniu (mogą być one samodzielnym prezentem, a mogą też stanowić rozczulający dodatek):

  • gadżet czy koszulka ze wspólnym zdjęciem,
  • oprawiony w antyramę kolaż zdjęć, na których jesteście razem,
  • kupony z różnymi atrakcjami (np. kupon na masaż czy kupon na śniadanie do łóżka),
  • słoik z karteczkami, na których są wypisane powody, dlaczego darzymy chłopaka uczuciem i dlaczego jest wyjątkowy.

Taki prezent dla chłopaka będzie nie tylko dla niego zaskoczeniem, ale będzie też świadczyć o twojej kreatywności.

Prezent dla chłopaka – niezależnie od tego, czy to śmieszny prezent, prezent praktyczny, wykonany samodzielnie czy kupiony – ważne by był od serca. Czyli przygotowany z myślą o tej jedynej i niepowtarzalnej osobie.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna