Kurs masażu twarzy zakończony międzynarodowym certyfikatem! Nie przegap okazji

Kurs masażu

Chcesz rozpocząć nową drogę zawodową? A może od zawsze marzyłeś o zostaniu masażystą? Zapisz się na szkolenie Kobido Up i zdobądź certyfikat, który otworzy Ci drzwi do kariery. Naucz się sztuki masażu twarzy, który dziś należy do najpopularniejszych i najbardziej pożądanych.

Warto marzyć i warto spełniać marzenia – na to nigdy nie jest za późno! Tak samo jak na przebranżowienie się i robienie tego, co sprawia radość. Gabinet masażu? To świetny pomysł, zwłaszcza jeśli to będzie gabinet, w którym wykonuje się masaż twarzy Kobido Up! To bardzo przyszłościowe zajęcie – w czasach, kiedy niemal każdy chce zachować młodszy wygląd.

Zamiast jednak studiów podyplomowych lub kursów trwających kilka tygodni u niesprawdzonych szkoleniowców, zapisz się na szkolenie Kobido Up u najlepszych – twórców autorskiego zabiegu Kobido Up lub specjalistów ze Studia Terapii Manualnych Twarzy Pana Kobido. Poznaj tajniki masażu i sprawdź, co możesz zyskać po odbyciu szkolenia.

Kobido Up – poznaj masaż XXI wieku

Marzenia o zachowaniu młodości towarzyszyły człowiekowi od zarania dziejów. Podobno już sama Kleopatra kąpała się w mleku kozim, aby zachować piękną skórę. Dziś nie musimy leżeć w wannie i czekać na cud. Nie musimy też poddawać się bolesnym zabiegom chirurgicznym.

Kobido Up prowadzi do uzyskania wiecznego piękna, stając się doskonałą alternatywą dla medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Autorska wersja Kobido Up – japońskiego masażu twarzy kobido – została stworzona przez Witolda Pyrkosza. To coś więcej niż tylko niechirurgiczny lifting twarzy. To ukłon w stronę ludzkiego ciała, gdzie skalpel i igły wymienia się na dłonie profesjonalistów.

Masaż ten odświeża, odżywia, przywraca skórze blask i wyrównuje koloryt. Pomaga pozbyć się oznak zmęczenia, jak np. cienie pod oczami czy opuchlizna w okolicach oczu.

Łagodzi obrzęki, minimalizuje drobne zmarszczki i bruzdy. Pozwala uporać się ze zmarszczkami palacza i lwią zmarszczką. Efekt? Twarz staje się bardziej subtelna i łagodna.

Oczywiście prawdziwą wisienkę zostawiliśmy na koniec – Kobido Up pobudza skórę do produkcji elastyny i kolagenu, które są odpowiedzialne za jej elastyczność, jędrność i młody wygląd.

Czyż nie tego właśnie pragnie współczesna kobieta i kto wie… może nie tylko ona.

Sam widzisz, jak szkolenie Kobido Up może odmienić życie Twoje i przyszłych klientów Twojego gabinetu masażu.

Jak długo trwa szkolenie Kobido Up i na co możesz liczyć?

Szkolenie Kobido Up (sprawdź) to dwa bardzo intensywne dni pracy w małych grupach. To oznacza, że każdemu uczestnikowi poświęca się odpowiednią ilość czasu. W ten sposób każdy może ćwiczyć umiejętności praktyczne pod okiem specjalisty. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy!

szkolenie.png

Aż 95% zajęć to praktyka, tak ważna w zawodzie masażysty. Reszta – wprowadzenie teoretyczne, podczas którego poznasz wszystkie etapy procedur, ogólne zalecenia, przeciwwskazania itp. Dowiesz się również, jak komunikować się z klientem (m.in. dobór procedur, diagnostyka, zalecenia).

Poznasz facetaping – oklejanie taśmami, masaż kulami solnymi, dodatkowe techniki liftingujące i rozbudowaną akupresurę twarzy. Po takich zajęciach będziesz gotowy na samodzielne wykonywanie rytuału Kobido Up!

Zajęcia odbywają się nie tylko w Warszawie, ale i wielu innych miastach, np. we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Toruniu (dokładne informacje znajdziesz na stronie Pana Kobido).

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje obszerny skrypt ilustrowany rycinami i zdjęciami przedstawiającymi poszczególne ruchy. Do tego możesz liczyć na nagrania video z całego szkolenia i tzw. zestaw startowy składający się z olejku (autorska mieszanka), kompletu kul solnych, oryginalnej taśmy japońskiej do oklejania i ekologicznego hydrolatu różanego.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że szkolenie z masażu twarzy Kobido Up kończy się uzyskaniem stosownego CERTYFIKATU. Jest on potwierdzeniem zdobytych umiejętności w zakresie wykonywania Kobido Up. Istnieje również możliwość otrzymania certyfikatu w języku angielskim – po wcześniejszym poinformowaniu o takim zapotrzebowaniu.

Dla kogo kurs masażu twarzy?

Zacznijmy od tego, że od chętnych nie wymaga się kwalifikacji zawodowych i doświadczenia na stanowisku masażysty. Tak naprawdę kurs masażu twarzy organizowany przez Akademię Pana Kobido daje szansę każdemu. Tak więc najważniejsze są chęci, a nie umiejętności. Te ostatnie zdobędziesz podczas szkolenia.

Szkolenie Kobido Up – czy warto?

Zdecydowanie tak! Na to pytanie nie ma innej odpowiedzi. Podczas szkolenia poznasz unikatową metodę terapii manualnej twarzy Kobido Up – zabiegu, który zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników (bo nie chcemy użyć słowa fanów).

Tym samym zdobędziesz nowe umiejętności, dzięki którym poszerzysz swoje możliwości zawodowe i kto wie… Może nawet otworzysz własny gabinet, w którym będziesz oferować skuteczną metodę odmładzania skóry. To bardziej realne, niż Ci się wydaje.

Inne szkolenia Kobido Up

W ofercie Pana Kobido znajdują się również:

  • Master Kobido Up + masaż interbukalny (wewnątrz ust) – dla zaawansowanych,
  • terapia manualna zatok,
  • Kinesio Body Up.

Szkolenia odbywają się również w Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech i USA.

Materiał sponsorowany.

Informacja prawna