Intymność solo: Jak zabawki erotyczne mogą pomóc w odkrywaniu swojego ciała i potrzeb seksualnych

kobieta leżąca w łóżku

Potrzeby seksualne dla niektórych kobiet mogą stanowić temat tabu. Nie zmienia to faktu, że posiada je praktycznie każdy, wyłączając osoby, które uważają się za aseksualne. Z tego powodu ogromną popularnością cieszą się rozmaite zabawki erotyczne. Dzięki nim powstaje możliwość odkrycia zupełnie nowych poziomów przyjemności, a także lepszego poznania swojego ciała i jego specyficznych potrzeb. Na jakie konkretnie gadżety warto wobec tego zwrócić szczególną uwagę?

Delikatna stymulacja

Na samym początku przygody z tego typu produktami powinno się zakupić przede wszystkim masażer łechtaczkowy. Jest on niesamowicie łatwy w użyciu oraz bardzo prosty do utrzymania w czystości. Nie umieszcza się go wewnątrz pochwy, a jedynie przystawia do łechtaczki, którą pobudza za pośrednictwem wytwarzanych wibracji. Taka stymulacja jest niesamowicie przyjemna i potrafi zapewnić doznania, jakich nigdy nie odczuje się podczas zwyczajnego stosunku seksualnego. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w trakcie uprawiania seksu. Dobrze sprawdza się w pozycji na pieska oraz na łyżeczkę, ponieważ posiada się wtedy sporą swobodę ruchów. Warto zainwestować w wodoodporny model, dzięki czemu pozwoli on urozmaicić każdą relaksującą kąpiel.

Klasyka pośród zabawek

Jednym z najpopularniejszych gadżetów erotycznych jest bezapelacyjnie wibrator króliczek. Zrobiło się o nim głośno między innymi dzięki serialowi Seks w wielkim mieście. Pobudza bowiem jednocześnie od środka i od zewnątrz, ponieważ został tak zaprojektowany, aby stymulować wnętrze pochwy i łechtaczkę za jednym razem. Dzięki temu gwarantuje niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju doznania. Przeważnie jego działanie opiera się na wibracjach, aczkolwiek obecnie istnieje obecnie wiele rozmaitych modeli, posiadających unikalne funkcje. Niektóre egzemplarze się rozgrzewają, inne natomiast wyposażono w funkcję przełączania wibracji, dzięki czemu można dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Każda kobieta posiada bowiem nieco inne wymagania, co wynika chociażby z jej budowy anatomicznej. Dla jednych wystarczy delikatna, subtelna stymulacja, inne natomiast potrzebują znacznie mocniejszych wrażeń. Tego typu zależności trzeba oczywiście odkryć samemu, ponieważ nie istnieją uniwersalne zasady.

Nutka szaleństwa

Aby zabawy erotyczne sprawiały maksymalną przyjemność, warto zdecydować się na wprowadzenie elementów, których się wcześniej nigdy nie próbowało. Doda to nieco ekscytacji, co może skutkować jeszcze silniejszymi doznaniami. W tym celu wiele kobiet decyduje się na zakup podwójnych wibratorów waginalno-analnych. Potrafią one symulować doznania, jakie dałoby się odczuć w trakcie stosunku z dwoma mężczyznami naraz. Przeważnie są postrzegane jako zabawka dla osób doświadczonych ze stosowaniem gadżetów erotycznych, aczkolwiek nie ma przeciwwskazań, aby zdecydować się na taki zakup na samym początku eksperymentowania. Z pewnością odczucia przy korzystaniu z podwójnego wibratora sprawią, że uzyska się niesamowity wręcz orgazm.

Informacja prawna