Frezarka do paznokci – narzędzie do profesjonalnego manicure’u

Frezarka to urządzenie, które przenosi stylizację paznokci na wyższy poziom. Aby jednak w pełni wykorzystać jej możliwości, należy przejść szkolenia pod czujnym okiem doświadczonych stylistek. Dopiero wiedza teoretyczna, a przede wszystkim praktyczna, stanowią przepustkę do świata profesjonalnego manicure’u!

Co to jest frezarka do paznokci?

Frezarka do paznokci wykorzystywana jest w manicurze do wielu zadań. Dzięki niej stylistka jest w stanie m.in. całkowicie usunąć lakier z płytki, dokładnie opracować skórki czy wygładzić wały paznokciowe. Co więcej, narzędzia tego można również z powodzeniem używać do pedicure’u.

Frezarka do paznokci to niezwykle uniwersalny sprzęt, który w rękach doświadczonej manicurzystki potrafi zdziałać cuda. Jeśli tylko wiemy, jak z niej prawidłowo korzystać, możemy zrezygnować z pozostałych akcesoriów takich jak: pilnik, cążki czy kopytko.

Frezarki do paznokci Indigo Nails

W ofercie Indigo Nails znaleźć można dwa modele frezarek – stacjonarną oraz kieszonkową (https://www.indigo-nails.com/wyposazenie-salonu/frezarki). Obydwie z nich posiadają możliwość pracy aż do 30 000 obrotów na minutę, którą można płynnie regulować z prawej na lewą stronę oraz mechanizm TWIST-LOCK pozwalający wymienić frez dosłownie jednym ruchem. Sprawdźmy jednak, jakie charakterystyczne funkcje posiadają te dwa urządzenia.

Stacjonarna frezarka do paznokci

Frezarka stacjonarna Indigo waży 1,3 kg, nie zajmując przy tym dużo miejsca. Jej wielkim atutem jest wygląd, który idealnie komponuje się z wnętrzem nowoczesnego, profesjonalnego salonu stylizacji paznokci. Pozostałe cechy stacjonarnej frezarki Indigo to:

  • moc 45 W;
  • zasilanie 11-220 V/50-60 Hz;
  • podstawka na rączkę;
  • dwa typy sterowania – przy pomocy wbudowanego pokrętła lub pedału nożnego.

Kieszonkowa frezarka do paznokci

Frezarka kieszonkowa sygnowana logiem Indigo charakteryzuje się niewielką wagą (277 gramów) i poręcznym kształtem. Ponadto posiada:

  • moc 25 W;
  • napięcie ładowania 12 V (2A);
  • akumulator litowo-jonowy o pojemności 2850 mAh);
  • wyświetlacz pokazujący najważniejsze parametry takie jak: poziom naładowania, kierunek i prędkość obrotów.

Wejdź na wyższy poziom manicure’u wraz z frezarkami Indigo Nails!

Informacja prawna