Znajdź sposób na nadmiar tkanki tłuszczowej!

Szczególnie w okresie letnim, przed wakacyjnymi wyjazdami, temat nadmiaru tłuszczyku wraca, jak bumerang. Jeśli dodamy do tego problem wielomiesięcznego lockdownu, okaże się, że nadmiar tkanki tłuszczowej łączy więcej osób niż nam się wydaje. Nie każdemu ona przeszkadza, nie każdy odczuwa w sobie potrzebę zmiany tego stanu rzeczy, jest to całkowicie naturalne. Ale jeśli jesteś w gronie osób, które chcą się z nią uporać – zobacz, jakie wybrać metody!

Skąd ten nadmierny tłuszczyk?

Siedzący tryb życia, mniej aktywności fizycznej, nieodpowiednia dieta, skłonności genetyczne – to tylko kilka winowajców odkładania się tłuszczyku w najbardziej nieodpowiednich miejscach na ciele. Wśród problematycznych obszarów najczęściej wymieniamy ramiona, brzuch, bryczesy, miejsca nad kolanami, podbródek. Często to właśnie w tych rejonach występują nadmierne depozyty tłuszczu – niestety ciężko jest się ich pozbyć dietami lub ćwiczeniami. W takich przypadkach zaleca się skorzystanie z profesjonalnego zabiegu w gabinecie.

Lipoliza

Na nadmiar tkanki tłuszczowej można zastosować m.in. zabieg Lipolizy Celluform. Jest to metoda, która świetnie radzi sobie z wyeliminowaniem tzw. podwójnego podbródka. Polega ona na podaniu za pomocą cienkiej igły, w pożądanym miejscu specjalnego preparatu. Wskutek jego działania dochodzi do miejscowej liposukcji. Komórki tłuszczu ulegają uszkodzeniu, rozpadowi oraz wyeliminowaniu z organizmu.

Ultradźwięki

Doskonałe efekty redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i bezinwazyjnego liftingu daje świetnie znany zabieg UltraSkin II HIFU. Pozwala on uzyskać naturalne efekty odmłodzenia, zagęszczenie i ujędrnienia skóry oraz redukcji nadmiaru tłuszczyku. Wspaniale sprawdzi się przy konturowaniu określonych obszarów twarzy i ciała np. podbródka, brzucha, ramion, kolan i pach. Procedura ta daje świetne efekty już po jednej wizycie, które stopniowo narastają w czasie. Nie wymaga rekonwalescencji i nie jest uciążliwa dla pacjenta.

Moc 4 technologii

Kiedy szukasz zabiegu, który będzie walczył z nadmiarem tłuszczyku na różnych poziomach, wypróbuj Laser Shape. Urządzenie to działa w 4 systemach energii: IPL, radiofrekwencji, masażu próżniowego i metalowej rolki. Sprawia, że skóra ulega ujędrnieniu i zagęszczeniu, obserwujemy wymodelowanie sylwetki, redukcję cellulitu oraz nadmiaru skóry. To świetny zabieg korygujący określone kształty ciała. Sprawia, że wskutek rozgrzania tkanki tłuszczowej, dochodzi do wzmożenia wydzielania tlenu, wymiany substancji, a przez to spalania nadmiernego tłuszczyku.

Fale radiowe

Nieinwazyjny zabieg Accent Spa Deep, wykorzystujący skoncentrowaną energię fal radiowych, to świetne rozwiązanie dla osób chcących „zgubić” tłuszczyk w trudnych obszarach ciała i zobaczyć faktyczną różnicę w obwodach. Procedura ta poprawia kształt i kontury twarzy oraz ciała. Poprzez stymulację włókien kolagenowych sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i zwarta. Accent Spa Deep wygładza cellulit oraz głęboko modeluje sylwetkę poprzez zredukowanie tkanki tłuszczowej na określonym obszarze.

 

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna