Zalety EMS w modelowaniu sylwetki

Wiele osób marzy o idealnej, wymodelowanej sylwetce. Jednak mała część z nich lubi ćwiczyć i wylewać siódme poty na siłowni. Czy są inne metody modelowania sylwetki nie wymagające dużej aktywności fizycznej? Odpowiedzią na to pytanie jest zabieg EMS – elektrostymulacja mięśni!

EMS – elektrostymulacja mięśni – zabieg modelujący sylwetkę

Elektrostymulacja mięśni to zabieg wykonywany specjalnym urządzeniem wyposażonym w elektrody wykorzystujące prąd impulsowy o niskiej częstotliwości. Elektrody umieszcza się na grupach mięśniowych, które wg klienta wymagają wzmocnienia a przez co wymodelowania sylwetki. Urządzenie do elektrostymulacji mięśni wysyła impulsy wprawiające mięśnie w naprzemienny skurcz i rozkurcz. Czas trwania skurczu to od 5-10 sekund. Elektrostymulacja mięśni ma za zadanie wzmocnić masę mięśniową przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Efektem jest wymodelowanie sylwetki, zmniejszenie obwodów ciała, zwiększenie napięcia mięśni i ujędrnienie skóry.

Zalety zabiegu modelującego sylwetkę EMS

  • Elektrostymulacja mięśni to zabieg nie wymagający wcześniejszego przygotowania.
  • Szczególnie polecany osobom które nie lubią ćwiczyć a chciałyby wzmocnić mięśnie i poprawić wygląd figury.
  • Zabieg EMS daje doskonałe efekty w przypadku partii ciała opornych na tradycyjne ćwiczenia.
  • To zabieg, który szczególnie polecany jest osobom będących na diecie jako uzupełnienie i wspomaganie procesu odchudzania.
  • 30 minutowa elektrostymulacja mięśni porównywana jest do 2 godzinnego treningu na siłowni
  • Zabieg wzmacnia mięśnie oraz zwiększa ich wytrzymałość przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej
  • Regularne zabiegi wykonywane minimum 2 razy w tygodniu pozwalają zmniejszyć obwody ciała, wymodelować sylwetkę, ujędrnić i zwiększyć elastyczność skóry, zredukować cellulit
  • W wyniku zabiegu elektrostymulacji mięśni dochodzi do pobudzenia przemiany materii, przyspieszeniu krążenia krwi oraz przyspieszenia wydalania toksyn
  • Zabieg polecany osobom, które chcą rozpocząć pracę nad poprawą wyglądu swojej sylwetki bez obciążania stawów

Zapisz się na zabiegi modelujące w RosaMed Clinic – Warszawa – https://rosamedclinic.pl/.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna