UltraSkin II HIFU – doskonały lifting dla Ciebie!

Bezinwazyjność, bezpieczeństwo i doskonałe rezultaty, to właśnie cechy najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Taki też jest właśnie UltraSkin II HIFU, czyli fenomenalny zabieg liftingujący. Nie musisz wybierać się na operację, wszystko bez igieł, bólu i długotrwałej rekonwalescencji. Czy UltraSkin II HIFU to zabieg dla Ciebie? Przeczytaj artykuł i umów się do swojego gabinetu.

Najnowocześniejsza technologia UltraSkin II HIFU

Czym jest HIFU? To tzw. skoncentrowane fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości, oddziałowujące m.in. w warstwie SMAS, warstwie skóry właściwej oraz w tkance podskórnej – w zależności od wskazań. Niewątpliwą zaletą UltraSkin II HIFU jest to, iż zabieg jest nieinwazyjny (nie ma tu miejsca na naruszenie ciągłości naskórka). Bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do swoich codziennych czynności. To wielkie udogodnienie. Nie ma tu konieczności przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji, jak w przypadku operacji liftingujących.

Dowiedz się więcej o Ultraskin II HiFu: https://www.preibisz.com/zabiegi/ultraskin-ii-hifu/

Jakie są rezultaty zabiegu UltraSkin II HIFU?

Zabieg powoduje natychmiastowe napięcie skóry (widoczne od razu po wyjściu z gabinetu) oraz pobudzenie do naturalnych procesów regeneracyjnych (stopniowej, narastającej z czasem przebudowy tkanek). W rezultacie skóra staje się bardziej napięta i zwarta, widzimy efekt liftingu. Zmarszczki ulegają redukcji (np. wokół ust, oczu, na szyi i czole), następuje podniesienie policzków, redukcja podwójnego podbródka oraz uwydatnienie linii żuchwy i uniesienie brwi. Słowem zastosowanie UltraSkin II HIFU nadaje twarzy bardziej młodzieńczy wygląd. Pierwsze efekty będą widoczne już od razu, a ostateczne pojawią się w ciągu 2-3 miesięcy. Z kolei, jeśli myślisz o zabiegu na ciało, będzie to procedura, która pozwoli ujędrnić skórę i zredukować tkankę tłuszczową.

Dlaczego warto skorzystać z Ultraskin?

Niezwykłą zaletą zabiegu jest fakt, iż daje on efekty jak przy liftingu (działa na głębokości, na której operują chirurdzy plastycy), a nie trzeba przy nim przechodzić bolesnej rekonwalescencji. Jest więc skierowany do osób, które nie chcą lub nie mogą poddać się operacji. Kolejną zaletą są naturalne i długotrwałe efekty – już po jednym zabiegu! UltraSkin II HIFU pozwala ujędrnić praktycznie każdą część ciała i może być wykonywany przez cały rok. Skierowany jest do osób, które cenią sobie naturalne efekty.

Czy zabieg będzie bolesny?

Procedura nie jest długa, sam zabieg trwa od 30 do 60 minut. Zabieg ten nie wymaga znieczulenia, odczucia pacjenta będą uzależnione od obszaru zabiegowego, najczęściej odczuwalne będzie ciepło. Precyzyjność i wysoka koncentracja fali ultradźwiękowej powoduje, iż mimo wysokiej mocy urządzenia, podczas Ultraskin II bolesność jest znacznie mniej odczuwalna niż przy konwencjonalnych HIFU. UltraSkin II HIFU gwarantuje komfort i bezpieczeństwo. Zabieg jest z chęcią wybierany przez pacjentów na całym świecie – wszystko przez doskonałe efekty, jakie gwarantuje. Przekonaj się sama, że to jeden z lepszych zabiegów liftingujących i redukujących tkankę tłuszczową na określonych obszarach ciała.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna