sposoby na zmarszczki

Pojawianie się zmarszczek, pogłębienie linii mimicznych, występowanie przebarwień i kłopoty z suchą skórą; to kłopoty skórne, które prędzej czy później będą dotyczyły każdego. Nieodłącznie związane są bowiem z procesem starzenia się skóry. Jak dokładnie przebiega i w jaki sposób można go spowolnić – lub cofnąć pierwsze jego oznaki? Podpowiadamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Do powstawania zmarszczek dochodzi na skutek procesów starzeniowych zachodzących w organizmie. Dokładnie ma miejsce utrata składników skóry – kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, które tworzą jej „rusztowanie” odpowiadające za sprężystość i elastyczność. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
krem pod oczy

Nawiązując do tytułu, nie każdy kosmetyk o skutecznym działaniu, który przynosi widoczne z czasem rezultaty, musi kosztować miliony monet. Zarówno krem do twarzy jak i krem pod oczy są istotnym elementem pielęgnacji każdej kobiety. Jednak wiele z nas sięga po produkty droższe, wierząc, że cena idzie w parze z jakością produktu. Podczas gdy powinnyśmy zwracać większą uwagę na ich dopasowanie do naszego rodzaju cery, a także składniki, które zawierają. O tym, czy krem jest dobry, świadczy wyłącznie jego skład. Nie warto ślepo iść za tłumem i skusić się na coś tylko dlatego, że promuje to znany celebryta/ka. Nie powinnyśmy sugerować się również atestami wyliczanymi na opakowaniach niektórych kosmetyków, ponieważ nieraz mijają się one z prawdą. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]