Ciąża, poród i macierzyństwo to najwspanialszy czas dla wielu kobiet. Niestety okres ten wiąże się też z wieloma zmianami, jakie zachodzą w ciele. Wiele z nich nie zależy od nas i nawet smarowanie się kosmetykami czy ćwiczenia niewiele pomagają. W przypadku niektórych kobiet zmiany te są na tyle trwałe, że nie mijają po porodzie i połogu, ale stają się „normą”. Do takich należą rozstępy, powiększony cellulit czy oponka na brzuchu, brak talii. Warto jednak pamiętać, że zmienia się nie tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka. Problem po porodzie mogą stanowić też miejsca intymne. Zdeformowane wargi sromowe po porodzie to kompleks wielu kobiet, podobnie jak tzw. luźna pochwa. Jak sobie z nimi poradzić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Krzywa przegroda nosowa wbrew pozorom występuje u wielu ludzi. Nie wszyscy decydują się na prostowanie jej, ale istnieją pewne wskazania, kiedy taki zabieg warto wykonać. Czy septoplastyka jest dla każdego? Wyjaśniamy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Martwisz się, że z biegiem czasu twoja skóra robi się coraz bardziej wiotka, mało elastyczna ,a także nie sprężysta ? Najwyższa pora, przestać się zamartwiać, medycyna estetyczna ma na to sposób. RENUVION to jest dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
zamykanie naczynek

Popękane, rozszerzone naczynka krwionośne mogą być defektem widocznym na twarzy oraz na ciele. Można je usuwać. Jaka metoda sprawdzi się najlepiej?

Cienkie, czerwonawe lub fioletowe kreseczki widoczne tuż pod skórą nazywane są pajączkami. To popękane, poszerzone naczynka krwionośne. Można zobaczyć je między innymi na twarzy u osób z cerą naczynkową, ale również na ciele, na przykład na nogach czy na dekolcie. Dzisiaj można zdecydować się na zamykanie naczynek – zabieg pozwalający na ich trwałe usunięcie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]