wybielanie zębów

Wiele osób marzy o pięknych, białych zębach. Niestety styl życia, genetyka, a czasem również nasze zaniedbania w kwestii jamy ustnej uniemożliwiają nam osiągnięcie celu. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem staje się profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym. Choć na rynku dostępne są także inne rozwiązania, m.in. w formie pasków czy naturalnych preparatów, ich efekt jest znikomy lub wręcz niewidoczny. Na czym dokładnie polega zabieg wybielania? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowy uśmiech! Właśnie dlatego warto nie tylko dbać o higienę jamy ustnej, ale także wygląd zębów. Jeśli kolor szkliwa jest dla Ciebie źródłem kompleksów, odpowiednim rozwiązaniem mogą okazać się nakładki na zęby. Wybielające i coraz powszechniejsze zapewnią Ci pożądane rezultaty! Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Sprawdziliśmy! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
piękne białe zęby

Wśród domowych sposobów wybielania zębów jednym z najciekawszych jest używanie do tego celu skórki od banana. Trudno jednoznacznie wskazać czy jest to rzeczywisty i uniwersalny sposób na pozbywanie się przebarwień z zębów. Opierając się o fakt, że banany zawierają wiele składników odżywczych, witamin i mikroelementów można jednak uznać, iż są zdrowe dla ludzkiego organizmu. Przyjrzyjmy się więc w jakim stopniu banan może pomóc w walce z przebarwieniami widocznymi na zębach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 4 Średnia: 4.8]