Chcesz zrzucić kilogramy, ale nie masz czasu na codzienne ćwiczenia? Sprawdź treningi EMS!

Wymodelowanie sylwetki wcale nie musi oznaczać katorżniczej diety oraz wielu godzin tygodniowo spędzonych na siłowni lub w klubie fitness. Teraz jest alternatywa – to EMS, czyli elektrostymulacja mięśni. Metoda ta pozwala na aktywację tkanki mięśniowej do pracy, aby zapewnić jeszcze lepsze efekty w krótkim czasie. (więcej…)

Dbanie o kondycję i sylwetkę jest ogromnie ważne – każdy o tym wie. Gorzej wygląda z motywacją do ćwiczeń, lub po prostu niewiedzą, jak robić to dobrze. Nie każdy jest fanem grupowych zajęć, ani samotnych ćwiczeń na siłowni. Jak to pogodzić? Najlepszy okaże się w tym przypadku trener personalny, który nie tylko będzie skutecznym motywatorem, ale również dobierze dla ciebie indywidualny program treningowy. Co jeszcze zyskasz dzięki trenerowi personalnemu? O tym poniżej. (więcej…)

Gdy zaczyna się jesień, ciężko wyobrazić sobie trening na świeżym powietrzu. Deszcz, wiatr i chłód potrafią dać w kość nawet najbardziej wytrwałym sportowcom, a śliska nawierzchnia może sprzyjać licznym kontuzjom. Co zrobić, by nie przegapić okazji do ćwiczeń i móc cieszyć się treningiem jesienią? (więcej…)