Luksusowa torebka z włoskiej skóry renomowanej marki to torebka na lata. Kupując ją, wyrażasz swoją troskę o środowisko naturalne, ponieważ torebka z prawdziwej skóry to gwarancja, że nie będziesz musiała każdego sezonu kupować nowego modelu.

Wybierając torebkę, warto sprawdzić również markę, która ją wyprodukowała. Czy oprócz tego, że oferuje solidne skórzane wyroby, firma może również pochwalić się zrównoważonym podejściem do produkcji? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

żółta torebka

Jesień w Polsce kojarzy się nam z kolorami – głównie złotem i czerwienią. Nie sposób jednak nie zauważyć, że późna jesień to najczęściej chłodniejsze i krótsze dni, wkradająca się w krajobraz szarość i unosząca się w powietrzu delikatna tęsknota za latem i słońcem. Niestety często jest to również widoczne w naszych jesiennych stylizacjach. Kolorowe letnie ubrania i dodatki zastępujemy coraz ciemniejszymi płaszczami i butami. Zachowujemy pewien dystans do żywych barw, ponieważ tak wpływa na nas pogoda. A gdyby to zmienić? Kolorowe dodatki wkraczają do akcji! Żółta torebka to coś, co odmieni wygląd całej stylizacji i tchnie w nią odrobinę słońca. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]