Wypadanie włosów to wbrew pozorom bardziej powszechny problem niż się wydaje. Cierpią na niego zarówno kobiety jak i mężczyźni. Nie ulega wątpliwości, że walka z tym problemem jest dość złożona. Nie wystarczy odpowiednio zbilansowana dieta ani aktywność fizyczna. Konieczne będzie dobranie odpowiednich kosmetyków, w tym szamponu. Przy jego wyborze warto wziąć pod uwagę różne kryteria. (więcej…)

szampon bez sls

Coraz bardziej rozpowszechniająca się modą na kosmetyki naturalne sprawiła, iż wielu z nas szuka dobrych jakościowo szamponów bez SLS. Nie każdy jednakże zdaje sobie dokładnie sprawę, co oznacza ten jakże tajemniczy skrót. Czy SLS naprawdę powinniśmy się wystrzegać niczym ognia? W poniższym artykule wyjaśnimy, kiedy warto będzie sięgnąć po szampon bez SLS i który spośród nich wybrać? (więcej…)

kobieta z kręconymi włosami

Posiadaczki kręconych włosów doskonale wiedzą, jak ciężkim zadaniem jest utrzymanie ich w dobrej kondycji. Aby cieszyć się zdrowym i pięknym wyglądem pasm niezależnie od tego, jaką formę przyjmują — sprężynek, loków, czy fali — należy stosować dobrej jakości kosmetyki. Jednym z najważniejszych produktów jest szampon do włosów kręconych. (więcej…)

włosy

Szampon fioletowy stanowi idealny kosmetyk dla kobiet, które poddały swoje włosy procesowi rozjaśniania. Uzyskane po wizycie w salonie efekty stają się bowiem słabsze już po kilku tygodniach. Stosowanie fioletowego szamponu pozwoli utrzymać uzyskany po zabiegu kolor, a także zachować ich chłodny połysk. Ten kosmetyk nie jest przeznaczony jedynie dla blondynek, ale dla każdej z pań, która chce przedłużyć trwałość efektu rozjaśnienia włosów. (więcej…)