Problem stosowania naturalnych suplementów diety to niekończąca się dyskusja. Niektórzy nie wyobrażają sobie bez nich funkcjonowania, inni uważają je za niepotrzebne a nawet wręcz szkodliwe. Teoretycznie idealnie ułożona, zdrowa dieta nie powinna wymagać suplementacji. Praktyka wygląda inaczej – nie każdy zadaje sobie tyle trudu aby odżywiać się w 100 procentach prawidłowo, liczyć kalorię i dbać o optymalny poziom witamin, mikroelementów i innych cennych składników codziennej diety. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Trudny i skomplikowany proces zrzucania na wadze dla wielu osób jest okresem obciążającym nie tylko fizycznie, ale także psychicznie – jak sobie z tym radzić? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Suplementy diety w nowoczesnym żywieniu mają za zadanie zwiększać metabolizm oraz przyspieszać spalanie kalorii. Wówczas mamy możliwość szybkiego spalania tkanki tłuszczowej i dojście do wymarzonej formy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Badania statystyczne wskazują na to, że Polacy są prawdziwymi fanami suplementów diety – zażywamy ich najwięcej w całej Europie. Niewątpliwie ma na to wpływ udany marketing oraz różnorodne formy suplementów, jakie dostępne są na rynku bez recepty. Czy jednak preparaty te są warte naszego zaangażowania i środków? Podpowiadamy, czy warto przyjmować suplementy diety. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]