Dom, w którym mieszkamy powinien być naszą bezpieczną przestrzenią. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy mamy większą świadomość tego co jest bezpieczne, a co nam szkodzi. Dbanie o czystość jest istotne, bo pomaga pozbyć się z powierzchni nie tylko brudu, ale także bakterii i zarazków, a przy tym sprawia, że mieszkanie zaczyna wyglądać ładnie. Bezpieczny i czysty dom to także miejsce, w którym dba się o zdrowie i bezpieczeństwo domowników, a można to zrobić stosując naturalne środki czystości.

  1. Dlaczego naturalne środki czystości
  2. Gotowe ekologiczne środki czystości

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Roboty sprzątające cieszą się ogromną popularnością. Cenione są głównie za to, że pozwalają na zaoszczędzenie czasu i energii podczas codziennego sprzątania. Możliwość sterowania nimi z dowolnego miejsca, nawet za pomocą smartfona, sprawia, że są urządzeniami niemal idealnymi. Przyjrzyjmy się, jakie są inne zalety robotów samosprzątających i jakie korzyści niesie ich użytkowanie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Sprzątanie jest przeważnie kłopotliwe, a już najbardziej takie, gdzie trudno dosięgnąć zabrudzonych miejsc. Są to przeważnie powierzchnie położone wyżej, do których nie ma dostępu z poziomu podłogi. Aluminiowe kije teleskopowe, które posiadamy w naszej ofercie, są rozwiązaniem bardzo bezpiecznym, nie wymagają korzystania z drabiny czy stopni, dzięki nim łatwo umyjesz szyby wraz ze wszelkimi smugami i zabrudzeniami, pozwalając na szybsze i bardziej ergonomiczne mycie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Czysty dom to wizytówka każdej prawdziwej Pani domu. Jak jednak sprawić aby sprzątanie nie było przykrym obowiązkiem? Należy sięgnąć po sprawdzoną chemię gospodarczą. W poniższej publikacji podpowiadamy jakie produkty warto kupić.

Sprzątanie nie należy do mile wykonywanych czynności, ale jest to obowiązek każdego z nas, jeśli chcemy przebywać w czystych i pachnących pomieszczeniach. Obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru środków i sprzętów, które ułatwią nam życie. Odpowiednio dobrana chemia gospodarcza usprawni i przyspieszy sprzątanie. Pojawia się tylko pytanie, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]