Dom, w którym mieszkamy powinien być naszą bezpieczną przestrzenią. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy mamy większą świadomość tego co jest bezpieczne, a co nam szkodzi. Dbanie o czystość jest istotne, bo pomaga pozbyć się z powierzchni nie tylko brudu, ale także bakterii i zarazków, a przy tym sprawia, że mieszkanie zaczyna wyglądać ładnie. Bezpieczny i czysty dom to także miejsce, w którym dba się o zdrowie i bezpieczeństwo domowników, a można to zrobić stosując naturalne środki czystości.

  1. Dlaczego naturalne środki czystości
  2. Gotowe ekologiczne środki czystości

(więcej…)

Roboty sprzątające cieszą się ogromną popularnością. Cenione są głównie za to, że pozwalają na zaoszczędzenie czasu i energii podczas codziennego sprzątania. Możliwość sterowania nimi z dowolnego miejsca, nawet za pomocą smartfona, sprawia, że są urządzeniami niemal idealnymi. Przyjrzyjmy się, jakie są inne zalety robotów samosprzątających i jakie korzyści niesie ich użytkowanie. (więcej…)

Sprzątanie jest przeważnie kłopotliwe, a już najbardziej takie, gdzie trudno dosięgnąć zabrudzonych miejsc. Są to przeważnie powierzchnie położone wyżej, do których nie ma dostępu z poziomu podłogi. Aluminiowe kije teleskopowe, które posiadamy w naszej ofercie, są rozwiązaniem bardzo bezpiecznym, nie wymagają korzystania z drabiny czy stopni, dzięki nim łatwo umyjesz szyby wraz ze wszelkimi smugami i zabrudzeniami, pozwalając na szybsze i bardziej ergonomiczne mycie. (więcej…)

Czysty dom to wizytówka każdej prawdziwej Pani domu. Jak jednak sprawić aby sprzątanie nie było przykrym obowiązkiem? Należy sięgnąć po sprawdzoną chemię gospodarczą. W poniższej publikacji podpowiadamy jakie produkty warto kupić.

Sprzątanie nie należy do mile wykonywanych czynności, ale jest to obowiązek każdego z nas, jeśli chcemy przebywać w czystych i pachnących pomieszczeniach. Obecnie możemy liczyć na szeroki wachlarz wyboru środków i sprzętów, które ułatwią nam życie. Odpowiednio dobrana chemia gospodarcza usprawni i przyspieszy sprzątanie. Pojawia się tylko pytanie, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze. (więcej…)