spodnie damskie

Spodnie damskie to niezbędny element w szafie każdej kobiety. Są synonimem wygody, ale też znakiem czasu i przemian, jakie nastąpiły na kartach historii. Dziś spodnie to codzienny wybór wielu Pań, które spódnice lub sukienki zostawiają wyłącznie na wielkie wyjścia i specjalne okazje. Jednak stale zmieniająca się moda sprawia, że także wybór odpowiednich spodni nie jest już wcale taki łatwy. W sklepach znajdziemy mnóstwo krojów, fasonów, kolorów. Jaki wybrać? Czym się od siebie różnią? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule. (więcej…)

Spodnie były niegdyś elementem garderoby męskiej. Dziś ma je w szafie każda kobieta i bez wątpienia są one jednym z najbardziej uniwersalnych elementów damskiego stroju. Spodnie stanowią doskonałą bazę i dają ogromną swobodę w tworzeniu rozmaitych stylizacji. Dostępne są w wielu krojach i można je zestawiać niemal ze wszystkim. Wystarczy dobrać odpowiednią bluzkę, żakiet i dodatki, aby otrzymać gotowy strój do pracy, na uczelnię, na randkę lub na spotkanie z koleżanką. Spodnie są bardzo wygodne i szybko zaczęły konkurować ze spódnicami i sukienkami. Sprawdź, jakie spodnie będą modne w najbliższym sezonie i wybierz fason, który doskonale podkreśli atuty Twojej sylwetki. (więcej…)

Odzież spełnia w naszym życiu nie tylko cechy funkcjonalne ale i pozwala na manifestowanie indywidualnego stylu i upodobań estetycznych. Choć moda zmienia się na tyle szybko, że często trudno jest za nią nadążyć, niektóre elementy garderoby przeszły już do ponadczasowej klasyki. Oznacza to, że mimo kolejnych trendów, te ubrania wciąż znakomicie się prezentują i są uznawane za coś, co zawsze będzie wyglądać dobrze. (więcej…)

To odwieczny dylemat, a obozy są dwa – jedne panie przysięgają na to, ze spódnice są wygodniejsze, inne dałyby się pokryć za to, że w kobiecej szafie królują spodnie. Spróbujmy rozwiązać ten dylemat! (więcej…)