Po długiej i męczącej zimie cudownie jest się odprężyć i naładować swoje baterie nową energią. Czy w pojedynkę, czy w gronie przyjaciółek, wyjazd regenerujący to świetna opcja z okazji Dnia Kobiet. I nie tylko, bowiem można wyjechać również zupełnie bez okazji. Wiosna jest po prostu idealnym momentem, aby porzucić zimowe zmęczenie i zachłysnąć się wiosenną świeżością. (więcej…)

spa

Nieodłącznym elementem naszego życia jest relaks i odpoczynek. Warto codziennie regenerować ciało i umysł po pracy, ale również od czasu do czasu wyjechać na dłuższy wypoczynek za miasto.

Niestety, ale bardzo często przepracowujemy się, przez to jesteśmy zmęczeni i znudzeni wykonywanym zawodem. Dodatkowo dochodzą do tego różnego rodzaju obowiązki domowe, więc wykonujemy jeszcze więcej pracy, zwłaszcza gdy musimy dodatkowo zajmować się małymi dziećmi. W takich właśnie chwilach warto całą rodziną wyjechać do Spa na dłuższą przerwę. (więcej…)

spa

Jeśli szukasz luksusowego hotelu ze spa, znakomitej restauracji, fantastycznych spacerów, degustacji wina w jednej z turystycznych piwnic winiarskich, a nawet lotu helikopterem nad zamkami, nie szukaj dalej. Znalazłeś idealne miejsce na niespodziewany romantyczny weekendowy wypad! (więcej…)

kamienie podczas masażu gorącymi kamieniami

Kojący masaż gorącymi kamieniami polecany jest szczególnie osobom narażonym na stres, poszukującym odprężenia i relaksu. Jednak to nie koniec zalet tego wyjątkowego zabiegu. O jego zdrowotnych właściwościach krążą już niemalże legendy. Sprawdźmy, na jakie efekty można liczyć, poddając się masażowi i czy każdy może z niego skorzystać. (więcej…)