Po długiej i męczącej zimie cudownie jest się odprężyć i naładować swoje baterie nową energią. Czy w pojedynkę, czy w gronie przyjaciółek, wyjazd regenerujący to świetna opcja z okazji Dnia Kobiet. I nie tylko, bowiem można wyjechać również zupełnie bez okazji. Wiosna jest po prostu idealnym momentem, aby porzucić zimowe zmęczenie i zachłysnąć się wiosenną świeżością. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
spa

Nieodłącznym elementem naszego życia jest relaks i odpoczynek. Warto codziennie regenerować ciało i umysł po pracy, ale również od czasu do czasu wyjechać na dłuższy wypoczynek za miasto.

Niestety, ale bardzo często przepracowujemy się, przez to jesteśmy zmęczeni i znudzeni wykonywanym zawodem. Dodatkowo dochodzą do tego różnego rodzaju obowiązki domowe, więc wykonujemy jeszcze więcej pracy, zwłaszcza gdy musimy dodatkowo zajmować się małymi dziećmi. W takich właśnie chwilach warto całą rodziną wyjechać do Spa na dłuższą przerwę. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
spa

Jeśli szukasz luksusowego hotelu ze spa, znakomitej restauracji, fantastycznych spacerów, degustacji wina w jednej z turystycznych piwnic winiarskich, a nawet lotu helikopterem nad zamkami, nie szukaj dalej. Znalazłeś idealne miejsce na niespodziewany romantyczny weekendowy wypad! (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
kamienie podczas masażu gorącymi kamieniami

Kojący masaż gorącymi kamieniami polecany jest szczególnie osobom narażonym na stres, poszukującym odprężenia i relaksu. Jednak to nie koniec zalet tego wyjątkowego zabiegu. O jego zdrowotnych właściwościach krążą już niemalże legendy. Sprawdźmy, na jakie efekty można liczyć, poddając się masażowi i czy każdy może z niego skorzystać. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]