Długie i gęste rzęsy to marzenie każdej z nas. Stanowią one niezwykle istotną część oprawy naszych oczu. W natłoku obowiązków niekiedy zapominamy otoczyć je należytą opieką, przez co stają się słabe i kruche. Poniższy artykuł poświęcimy skutecznym sposobom na długie i gęsty rzęsy. Co zrobić, aby uniknąć ich nadmiernego wypadania? Jakich kosmetyków używać, by nadać rzęsom nowego wyglądu? Podpowiadamy! (więcej…)

sztuczne rzęsy

Jak wiadomo, sztuczne rzęsy nie tylko robią niesamowite wrażenie, ale również pozwalają kobiecie zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musiałyby poświęcić na wykonanie makijażu. Kobiety muszą jednak zdawać sobie sprawę, że bardzo istotne znaczenie ma właściwe dbanie o sztuczne rzęsy. W jaki sposób powinno się je myć? Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę? (więcej…)

olejek rycynowy w buteleczce z pipetką

Cienkie i wypadające rzęsy stanowią kompleks wśród wielu kobiet. Wiele z nich decyduje się na noszenie sztucznych rzęs, które zapewniają satysfakcjonujący efekt chwilę po ich zaaplikowaniu. Niestety, syntetyczne rzęsy powodują jeszcze większe osłabienie naturalnych rzęs, co prowadzi do jeszcze większej frustracji. Istnieją jednak kosmetyczne sposoby na wzmacnianie kondycji rzęs. Jednym z nich jest olejek rycynowy, będący jednym z najbardziej skutecznych środków przeznaczonych do tego celu. (więcej…)