kobieta bierze prysznic i myje włosy szamponem na przetłuszające się włosy

Przetłuszczające się włosy to problem milionów ludzi na całym świecie – jak wyglądać dobrze, gdy włosy stale sprawiają wrażenie niedomytych lub po prostu brudnych? Dla wielu osób odpowiedzią na to pytanie jest po prostu codzienny rytuał mycia włosów odbywany wcześnie rano lub na chwilę przed pójściem spać. W takim przypadku nie należy jednak skupiać się tylko na zagadnieniu jak często myć włosy, ale również – czym? Z pomocą przychodzą specjalistyczne kosmetyki takie jak szampon do codziennego mycia włosów przetłuszczających.  (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 3 Średnia: 5]
domowe sposoby na przetłuszczające się włosy

Zdrowe, zadbane i lśniące włosy, to bez wątpienia wizytówka każdej kobiety. Zwykle stosujemy odpowiednie szampony i odżywki, ale także maski, by odpowiednio nawilżyć i wygładzić nasze kosmyki. Jednak coraz częstszym problemem stają się włosy, które nadmiernie się przetłuszczają. Wbrew pozorom, drogeryjne specyfiki nie zawsze mogą poradzić sobie z tym problemem. Wówczas z pomocą przychodzą tradycyjne, domowe sposoby. Jak zatem poradzić sobie z przetłuszczającymi włosami w domowym zaciszu? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
problem przetłuszczających się włosów

Przetłuszczające się włosy dla wielu kobiet potrafią być powodem do wstydu. Osoby, które borykają się z tym problemem często starają się walczyć z nim na własną rękę. Jedną z najczęściej stosowanych metod na przetłuszczające się włosy staje się ich codzienne mycie. Czy tego typu metody są jedynym i skutecznym sposobem na nadmierną ilość łoju na włosach i skórze głowy? Poznaj techniki, które pozwolą Ci zwalczyć problem przetłuszczających się włosów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 6 Średnia: 5]