Choć puszyste kobiety wyglądają naprawdę apetycznie w dopasowanych sukienkach, to wiele z nich nie czuje się w nich dobrze lub po prostu na pierwszym miejscu stawia wygodę. Fanki luźniejszych stylizacji na pewno nie mogą jednak narzekać na brak wyboru i mogą bez problemu znaleźć kobiece modele. Sprawdź, w jakich sukienkach o luźniejszym kroju będziesz wyglądać najlepiej. (więcej…)

Dlaczego warto nosić seksowną bieliznę na co dzień? Wybierając się na ważne spotkanie, egzamin lub po prostu na zakupy do warzywniaka, będziesz świadoma pięknych elementów ubioru, niewidocznych pod ubraniem. Dzięki seksownej bieliźnie poczujesz się pewna siebie i przebojowa. Spróbuj, jak możesz zachwycać pięknem kobiecych krągłości. (więcej…)

Każde lato kiedyś się kończy, a zaraz po niej przychodzi jesień. Wiąże się to oczywiście ze spadkiem temperatury, wzrostem częstotliwości opadów atmosferycznych. Nie brakuje dni pochmurnych, wietrznych, zimnych, deszczowych. Wszystko to wymusza wręcz sięgnięcie po okrycia wierzchnie damskie i męskie. Bogactwo i różnorodność asortymentu sprawa, że trudno wręcz zdecydować się na konkretny fason. Możemy przebierać w płaszczach i kurtkach, które różnią się od siebie pod wieloma względami – kolorem, materiałem, długością, kieszeniami, kapturem, guzikami i szeregiem innych dodatków. (więcej…)

To odwieczny dylemat, a obozy są dwa – jedne panie przysięgają na to, ze spódnice są wygodniejsze, inne dałyby się pokryć za to, że w kobiecej szafie królują spodnie. Spróbujmy rozwiązać ten dylemat! (więcej…)