sztuczne rzęsy

Jak wiadomo, sztuczne rzęsy nie tylko robią niesamowite wrażenie, ale również pozwalają kobiecie zaoszczędzić mnóstwo czasu, który musiałyby poświęcić na wykonanie makijażu. Kobiety muszą jednak zdawać sobie sprawę, że bardzo istotne znaczenie ma właściwe dbanie o sztuczne rzęsy. W jaki sposób powinno się je myć? Na jakie aspekty trzeba zwrócić szczególną uwagę? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Zabiegi pielęgnacyjne z roku na rok zyskują na popularności. Nic dziwnego. Są dostępne, a do tego niezwykle skuteczne. Spowalniają proces starzenia się skóry oraz zapewniają młody i zdrowy wygląd. Na jaki zabieg warto się skusić? Dziś przedstawiamy TOP 5 zabiegów pielęgnacyjnych dla kobiet. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Piękna skóra jest wynikiem naszych działań. Dobór odpowiednich kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych, a także dobra dieta są w stanie zagwarantować nam promienną i nawilżoną cerę, pełną blasku i młodzieńczej witalności. Dużą pomocą przy tym mogą być właśnie kosmetyki naturalne, które dzięki swoim dobrym składom przynoszą rewelacyjne efekty. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]