konturowanie twarzy

Konturowanie twarzy to jeden z trudniejszych elementów makijażu. Jednak dzięki niemu, możemy zyskać idealnie symetryczną i wymodelowaną twarz, a to wszystko bez żadnych chirurgicznych interwencji. Wiele kobiet jednak dalej uważa, że konturowanie to czarna magia, nie mówiąc już o dopasowaniu techniki, do naturalnego kształtu twarzy. Nie możemy jednak oprzeć się możliwości wysmuklenia i podkreślenia kości policzkowych. Oto praktyczny przewodnik po konturowaniu, a także dopasowaniu odpowiedniej techniki do rysów twarzy. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 8 Średnia: 5]

Zrobienie makijażu, który idealnie podkreśli piękno dojrzałej kobiety, nie zawsze jest proste. To zadanie znacznie ułatwia jednak znajomość kilku uniwersalnych zasad, dzięki którym sprawnie uwydatnimy atuty i ukryjemy niedoskonałości wyglądu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
kosmetolog stosujacy makijaz permanentny

Makijaż permanentny to sposób na uzyskanie trwałego makijażu na co najmniej kilka lat. Zabieg ten polega na wprowadzaniu barwnika płytko pod skórę, dlatego też efekty zabiegu utrzymują się przez 1,5-2 lat. W celu zachowania trwałości makijażu, należy uzupełniać go barwnikiem raz do roku. Makijaż pernamentny nie może być jednak wykonywany w każdej sytuacji – warto poznać przeciwwskazania do zabiegu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]