jak nakładać krem pod oczy

Krem pod oczy to niezbędnik w kosmetyczce każdej kobiety w średnim i dojrzałym wieku. Jego stosowanie to element codziennego rytuału, który pozwala pozbyć się nieestetycznych cieni i opuchlizny pod oczami oraz zapewnia nam świeżość spojrzenia, wyrównując koloryt i zmarszczki. Wiele z nas często narzeka jednak na nieskuteczność tego rodzaju specyfików. Bywa, że winę za taki stan rzeczy ponosimy my same, aplikując krem w niewłaściwy sposób, nie przykładając wagi do jego regularnego stosowania. Warto zatem poznać kilka zasad, jak robić to poprawnie, aby uzyskać zamierzony efekt. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Mała ilość ceramidów w skórze może przyspieszać utratę wilgoci, stopniowo pogarszać jej kondycję i wygląd, i dlatego wymaga ona systematycznego nawilżania. Ceramidy wykorzystywane do produkcji kosmetyków, które spotkać możemy w kremach, maskach, serach i balsamach będę zatem skutecznie uzupełniać jego organiczne braki i wspomagać regenerację naskórka. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
krem pod oczy

Nawiązując do tytułu, nie każdy kosmetyk o skutecznym działaniu, który przynosi widoczne z czasem rezultaty, musi kosztować miliony monet. Zarówno krem do twarzy jak i krem pod oczy są istotnym elementem pielęgnacji każdej kobiety. Jednak wiele z nas sięga po produkty droższe, wierząc, że cena idzie w parze z jakością produktu. Podczas gdy powinnyśmy zwracać większą uwagę na ich dopasowanie do naszego rodzaju cery, a także składniki, które zawierają. O tym, czy krem jest dobry, świadczy wyłącznie jego skład. Nie warto ślepo iść za tłumem i skusić się na coś tylko dlatego, że promuje to znany celebryta/ka. Nie powinnyśmy sugerować się również atestami wyliczanymi na opakowaniach niektórych kosmetyków, ponieważ nieraz mijają się one z prawdą. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]