Każda kobieta marzy o nienagannej fryzurze i burzy pięknych, lśniących i puszystych włosów. Tak właśnie wyglądają reklamy kosmetyków do włosów i zdjęcia modelek zdobiące szampony i odżywki. (więcej…)

Świadoma pielęgnacja skóry to kwestia, o której powinniśmy pamiętać każdego dnia i o każdej porze roku. Tutaj niezbędne są dobrane do potrzeb i niedoskonałości cery kosmetyki. Doskonałą propozycją dla wszystkich wymagających klientów jest marka Dottore. Co warto wiedzieć o wspomnianej marce i dlaczego kosmetyki z jej logo są tak wyjątkowe? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury! (więcej…)

Nowoczesne akcesoria mogą być pomocne w dbaniu o swoje zdrowie i piękny wygląd. Warto więc posiadać je, ponieważ mogą one nieco ułatwić codzienne funkcjonowanie. Zanim jednak zdecydujesz się na ich kupno, sprawdź nasz poradnik i dowiedz się czym się kierować podczas zakupów i jak za nie nie przepłacić. (więcej…)

kosmetyki naturalne

Coraz większa liczba kobiet i mężczyzn troszczy się o swoje zdrowie i urodę. Naturalne sposoby dbania o wygląd i zdrową dietę stają się coraz bardziej popularne. Dowiedz się, na jakie aspekty zwrócić uwagę kupując kosmetyki naturalne i zdrową żywność!

  1. Zdrowa żywność – jak wybierać najlepsze produkty?
  2. Kosmetyki naturalne – na co zwrócić uwagę?

(więcej…)

piękno

Każdego dnia miliony ludzi używa produktów tej firmy. Niewielu z nich jest świadome, jak wiele pracy wymaga stworzenie takich skutecznych kosmetyków. Motto, według którego działa firma L’Oréal jest niezwykle proste. Celem działalności jest tworzenie produktów, które pozwalają być piękne wszystkim. Firma stara się zatem, aby jej wyroby były nie tylko efektywne, ale również ogólnodostępne. (więcej…)

Piękna skóra jest wynikiem naszych działań. Dobór odpowiednich kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych, a także dobra dieta są w stanie zagwarantować nam promienną i nawilżoną cerę, pełną blasku i młodzieńczej witalności. Dużą pomocą przy tym mogą być właśnie kosmetyki naturalne, które dzięki swoim dobrym składom przynoszą rewelacyjne efekty. (więcej…)

Kosmetyków do wyboru na rynku mamy ilości, o których nie śniło się wcześniejszym pokoleniom. Znajdziemy kosmetyk praktycznie na każdy problem, który nas dotyka oraz wiele innowacyjnych formuł, które działają niemalże jak leki, posiadają wykonane solidnie badania kliniczne i zakupując takie produkty mamy pewność co do właściwości i sposobu działania na nasze ciało. Są również kosmetyki naturalne, które w ostatnich latach szturmem wdarły się do drogerii, a nawet powstało wiele sklepów specjalizujących się jedynie w takich właśnie kosmetykach. (więcej…)

kąpiel - relaks

Nikogo nie trzeba przekonywać o kojącym wpływie ciepłych kąpieli, które pomagają się uspokoić i redukują stres. Jak się jednak okazuje, relaks dla ciała i ducha to nie jedyna korzyść, jaką może przynieść czas spędzony w wannie. Kąpiel w odpowiednich warunkach – we właściwej temperaturze i z dodatkiem naturalnych produktów – może kompleksowo wpłynąć na stan naszej skóry i funkcjonowanie całego organizmu. (więcej…)

Świadomość ekologiczna stale rośnie. Wybierając produkty, coraz więcej osób zwraca uwagę na ich wpływ na przyrodę czy klimat. Ten trend widoczny jest również w drogeriach. Kosmetyki ekologiczne, jeszcze niedawno trudno dostępne, dziś cieszą się ogromną popularnością. Skradły serca nie tylko dlatego, że nie szkodzą planecie, ale również z powodu ich dobroczynnego wpływu na skórę. (więcej…)