testy na koronawirusa

W związku z panującą na świecie pandemią COVID-19 u coraz większej liczby osób zachodzi konieczność wykonania testu na koronawirusa. Żeby uzyskać wiarygodny wynik testu, nie musisz iść do laboratorium. Możesz wykonać test również w domu – szybko, łatwo i bez stresu. Domowe testy wykonywane są pod nadzorem lekarskim, a w cenie usługi otrzymujesz możliwość omówienia wyniku z lekarzem. Zobacz, na czym to polega!

  1. Rodzaje testów, które możesz wykonać w domu
  2. Szybki test na koronawirusa – jak to zrobić?
  3. Domowy test na koronawirusa – dla kogo?
  4. Dlaczego warto wykonać szybki test na koronawirusa?

(więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]

Ogólnoświatowy problem z COVID-19 nie ominął także Polski. Chcąc przebadać się, by wykluczyć zakażenie, można udać się do specjalisty, takiego jak lekarz rodzinny Poznań. Funkcjonuje wiele punktów diagnostycznych, w których można przebadać się na obecność korona wirusa. W przypadku udania się do lekarza rodzinnego będzie możliwe jedynie wstępne zdiagnozowanie, czy pacjent nie wykazuje symptomów podobnych do osób zarażonych.

Niestety znaczna część osób zainfekowanych jest nieświadoma tego faktu, gdyż cały proces przebiega bezobjawowo. Samo ujawienie się jakichkolwiek objawów może trwać nawet do dwóch tygodni. Najbardziej wymiernym efektem zakażenia jest podwyższona gorączka, którą warto regularnie mierzyć, jeśli jest się w grupie ryzyka. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]