Do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do stosowania tradycyjnych farb do włosów, których mieszanie, nakładanie i sam proces koloryzacji zajmował sporo czasu.

Na szczęście wszystko się zmienia i kolor włosów można poprawić w kilka sekund. Pewnie wiele osób sądzi, że to niemożliwe. Aby przekonać się o tym, wystarczy sięgnąć po rewolucyjną farbę do włosów w sprayu firmy BIOKAP. To naprawdę prosta i modna forma koloryzacji włosów bez wychodzenia z domu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Czym zmyć farbę do włosów z mebli?

Farbowanie włosów w domu z pomocą drogeryjnych farb to w czasach koronawirusa często wybierany zabieg. Wystarczy kilka chwil, by swoją kuchnię lub pokój zamienić w salon fryzjerski. Czasem jednak domowe farbowanie kończy się zabrudzeniem mebli. Farby fryzjerskie często są trudne do wywabienia. Podpowiadamy czym zmyć farbę do włosów z mebli. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 6 Średnia: 4]

Piękne, mocne i lśniące włosy to marzenie niejednego człowieka. Niestety często zdarza się tak, że w wyniku licznych nieprawidłowości w ich pielęgnowaniu dochodzi do niszczenia się włosów, a nawet do ich wypadania. Jak się okazuje, na taki efekt może mieć wpływ nawet tak niepozorne działanie, jak farbowanie włosów. Czy faktycznie farba koloryzująca może tak działać na włosy oraz co najważniejsze, jak konkretnie dochodzi do ich zniszczenia? (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]