Catering dietetyczny to coraz bardziej popularna forma kuracji odchudzającej. Dopasowane do potrzeb zestawy pomagają w szybkim czasie wyszczuplić ciało, bez konieczności stosowania restrykcyjnych diet. Pięć zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków dostarczonych do pracy lub domu pozwala skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów. I co ważne – zrobić to lekko, smacznie i przyjemnie. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
odchudzanie

Noworoczne postanowienia – która z nas ich nie miała? Co roku wygląda to podobnie, kilka pierwszych dni stycznia zapowiada się wręcz rewelacyjnie, krok po kroku realizujesz to, co postanowiłaś u schyłku poprzedniego roku. Co dalej? Twój zapał coraz bardziej słabnie, a postanowienia powoli rozmywają się w gąszczu codziennych obowiązków. Czego my kobiety życzymy sobie najczęściej w nowym roku? Oczywiście zdrowia, które każdemu jest przecież niezbędne. Zdrowe, jesteśmy piękne i nie chodzi tu tylko o piękno fizyczne, ale też o nasze samopoczucie i emocje, których doświadczamy. Jest jednak sposób, dzięki któremu wytrwanie w postanowieniach noworocznych, może być łatwiejsze niż Ci się wydaje. Mowa tutaj o cateringu dietetycznym. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]

Jedzenie dań z pudełek pozwala zachować zdrowie oraz dobrą sylwetkę. Niejedna osoba docenia wysoką jakość takich dań i chętnie zamawia je nawet przez rok czy dwa lata. Catering dietetyczny może mieć 1500, 1800 lub 2000 kalorii. Dania mogą być standardowe, wegańskie lub rybne. Klienci mogą wybrać odpowiedni rodzaj diety dla siebie, mogą czasami taką dietę zmienić na inną. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 0 Średnia: 0]