Decyzja o zabiegu z zakresu medycyny estetycznej bywa czasem trudna. Nie wiesz jaką klinikę wybrać, którego lekarza oraz jaki zabieg w Twoim przypadku będzie najlepszy? Pierwsze dwa dylematy musisz rozwiązać sama, w ostatnim doradzi Ci specjalista. To on dobierze najlepszą terapię. Decyzję o tym, czy wybrać botox, czy kwas hialuronowy podejmie lekarz, to on wie, jakie terapie w Twoim przypadku będą najlepsze! Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o tych zabiegach. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
botoks na włosy - cena

Botoks na włosy staje się coraz popularniejszym zabiegiem fryzjerskim. Z racji tego coraz więcej kobiet zastanawia się nad tym, czym jest, a także ile kosztuje botoks włosów. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
mycie głowy przed zabiegiem botoxu na włosy

Botoks stanowi dość popularną substancje stosowaną we wszelkiej maści gabinetach medycyny estetycznej. Coraz popularniejszym staje się jednak stosowanie go we fryzjerstwie. Botoks położony na włosy może bowiem zdziałać cuda regenerując i odnawiając zniszczone kosmyki. Z tego względu zabieg ten staje się coraz bardziej popularny. Warto wiedzieć, iż można go wykonać zarówno u profesjonalisty jak i w domowym zaciszu. (więcej…)

Oceń artykuł
[Suma: 34 Średnia: 4.2]