Biżuteria to dla każdej kobiety niezbędne dopełnienie każdej stylizacji. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki są nieodłącznym elementy zarówno codziennego jak i tego bardziej wyjściowego – eleganckiego looku. My skupimy się dziś na naszyjnikach damskich, pokazując jak ich długość, grubość i styl w którym zostały wykonane, mogą wpłynąć na charakter zarówno stylizacji jak i noszącej go kobiety. 

1. Naszyjniki damskie z wisiorkiem
2. Naszyjniki z pereł
3. Krótkie naszyjniki damskie (więcej…)

Skrzydła są niezwykle popularnym motywem, jeśli chodzi o biżuterię. Są lekkie, eleganckie i symboliczne – mówią o wolności, sile, pięknie, dynamice życia, co odpowiada wielu osobom. Wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się naszyjniki skrzydła, wśród których można znaleźć różne realizacje motywu, zarówno nieco lżejsze, idealne co codziennych strojów, jak i wytworne acz eleganckie, doskonale pasujące do wieczorowych kreacji. (więcej…)

Jedna z najpiękniejszych gwiazd kina, Marilyn Monroe, powiedziała kiedyś „daj dziewczynie odpowiednie buty, a podbije świat”. To samo możemy dziś powiedzieć o nietuzinkowej biżuterii. (więcej…)

bizuteria ze stali nierdzewnej

Biżuteria ze stali nierdzewnej 316L to relatywnie nowa propozycja, lecz od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Nie bez powodu! To świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie trwałość, bezpieczeństwo i estetykę. Dlaczego warto sięgnąć właśnie po biżuterię ze stali chirurgicznej? Poznaj zalety tego rozwiązania – jest ich wiele. (więcej…)