Powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową

Powiększanie penisa własną tkanką tłuszczową

Rozmiar i wygląd penisa to powód kompleksu wielu mężczyzn. Rozwój medycyny pozwala na skuteczną, a przede wszystkim bezpieczną pomoc w poprawie komfortu życia, w tym również intymnego. Zainteresowanie treściami związanymi z powiększeniem prącia pokazuje, że dla wielu mężczyzn to szansa na poprawę z satysfakcji seksualnej.

Na czym polega zabieg powiększania penisa własną tkanką tłuszczową?

W trakcie zabiegu pobrana wcześniej tkanka tłuszczowa jest w sposób równomierny rozprowadzana po wnętrzu prącia. W efekcie nie tylko zostaje zachowany naturalny kształt, lecz także wrażliwość na dotyk. Lipofilling penisa to metoda, która pozwala na skuteczne powiększenie narządu, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Efekt zabiegu nie wpływa negatywnie na doznania seksualne, jak obawia się tego wielu mężczyzn.

Jak wygląda przygotowanie i proces powiększania penisa?

Pierwsza wizyta lekarska ma na celu konsultację dotyczącą potrzeb, wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań, ale także zakwalifikowania pacjenta do zabiegu. Po omówieniu wszelkich wątpliwości wyznacza się datę wykonania zabiegu. Całość rozpoczyna liposukcja, która polega na pobraniu tkanki tłuszczowej pacjenta. Najczęściej jest pobierana z okolic ud lub brzucha. Następnie jest poddana obróbce, która umożliwia wprowadzenie jej za pomocą cienkiej igły w ciało pacjenta. Tkanka tłuszczowa zostaje wprowadzona w kilku miejscach między ciałami jamistymi prącia a skórą. Efekt powiększania penisa tą metodą jest widoczny już po zakończeniu zabiegu. Po około 12 dniach należy stawić się na wizytę kontrolną, ponieważ wtedy lekarz oceni efekty zabiegu i jego skuteczność.

Czy zabieg powiększania penisa jest bezpieczny?

Powiększanie penisa własnym tłuszczem np. w Novoderm w Łodzi stanowi bezpieczną alternatywą dla operacji, podczas której następuje podcięcie więzadeł wieszadłowych. Zabieg jest przeprowadzony po wcześniejszej konsultacji, dlatego na każdym etapie przygotowań dokłada się wszelkich starań, by wszystkie procedury zostały poprawnie zrealizowane. Zabieg jest bezpieczny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, a po jego zakończeniu pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Efekt powiększania penisa jest widoczny natychmiast.

Kiedy warto powiększyć penisa?

Satysfakcja seksualna zależy od wielu czynników, między innymi wyglądu ciała. Kompleks małego penisa dotyka mężczyzn w różnym wieku, dlatego chcąc poprawić poczucie swojego komfortu w sytuacjach intymnych, można zapoznać się z ofertą kliniki. Kontakt z kliniką Novoderm w Łodzi pozwoli na umówienie się na pierwszą wizytę, ale także uzyskanie informacji dotyczących samego zabiegu. Powiększenie penisa może odbywać się poprzez wprowadzenie tkanki tłuszczowej pacjenta bądź też kwasu hialuronowego. W zależności od zaproponowanej metody można uzyskać wszelkie informacje dotyczące efektów, jakich należy się spodziewać. Każda z proponowanych wersji zabiegu jest bezpieczna dla pacjenta.

Czy można wykonać iniekcję kwasu hialuronowego do penisa powiększonego własnym tłuszczem?

Zdarza się, że panowie, pomimo powiększenia penisa własnym tłuszczem, chcieliby uzyskać jeszcze lepszy efekt. Klasycznie stosuje się powiększanie tłuszczem lub kwasem hialuronowym. Jednak istnieje możliwość wykonania ponownej iniekcji. W ofercie znajduje się także zabieg, który pozwala na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego do penisa, który został powiększony za pomocą tkanki tłuszczowej pacjenta. Wielu panów obawia się, że większy penis będzie bardziej wrażliwy na dotyk, co może mieć wpływ na odczucia w trakcie stosunku seksualnego. Nie ma obaw, zabieg nie wpływa na receptory czuciowe penisa. Spisując wszystkie pytania i wątpliwości przed wizytą, można się do niej lepiej przygotować, a tym samym otrzymać odpowiedzi już w trakcie konsultacji. Lekarz zadba, by wizyta przebiegała sprawnie i w sprzyjających warunkach.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna