Najnowocześniejsze urządzenia kosmetologiczne

Nowoczesne urządzenia kosmetologiczne mogą stanowić profesjonalne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, gabinetów SPA, ale i klinik medycyny estetycznej. Umożliwiają przeprowadzanie wielu najnowocześniejszych zabiegów mających na celu poprawę naszego zdrowia oraz wyglądu. Klientki często są wręcz zaskoczone tym, jak fenomenalne rezultaty można uzyskać w konsekwencji wykonania takich zabiegów. Jak więc widać, obecność takiego sprzętu od razu podnosi rangę placówki. Jakie urządzenia są z pewnością warte uwagi?

Nowoczesne urządzenia kosmetologiczne mogą stanowić profesjonalne wyposażenie gabinetów kosmetycznych, gabinetów SPA, ale i klinik medycyny estetycznej. Umożliwiają przeprowadzanie wielu najnowocześniejszych zabiegów mających na celu poprawę naszego zdrowia oraz wyglądu.

Klientki często są wręcz zaskoczone tym, jak fenomenalne rezultaty można uzyskać w konsekwencji wykonania takich zabiegów. Jak więc widać, obecność takiego sprzętu od razu podnosi rangę placówki. Jakie urządzenia są z pewnością warte uwagi?

Kombajn kosmetyczny- jedno urządzenie łączące w sobie wiele funkcji

Już w wersji podstawowej określanej jako Basic, kombajn kosmetyczny łączy w sobie funkcje 8 różnych urządzeń. Czasem wystarczy więc wyposażyć daną placówkę w jedno urządzenie wysokiej jakości, aby mocno rozszerzyć ofertę proponowanych zabiegów.

W wersji 8w1 możliwe jest przeprowadzanie między innymi mikrodermabrazji diamentowej, liposukcji ultradźwiękowej, dermomasażu, infuzji tlenowej nazywanej oxybrazją, a także zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych. Urządzenie prezentuje się nowocześnie i jest intuicyjne w obsłudze. Standardowo, wyposażone jest w głowice, które są produkowane w Polsce.

Co istotne, kombajny Medika pozwalają na uzyskanie dużej efektywności prowadzonych zabiegów przy jednoczesnym wysokim bezpieczeństwie ich stosowania. Dostępne są także modele 9w1, 11w1, 12w1, a także kombajny kosmetyczne premium, gdzie tych funkcji może być jeszcze więcej- nawet 18 różnych. Kombajn może więc stanowić podstawowe i najczęściej wykorzystywane urządzenie w całej placówce.

Urządzenia do karboksyterapii

Są to aparaty, które umożliwiają podanie podskórne dwutlenku węgla w taki sposób, aby można było kontrolować jego temperaturę, objętość oraz sam proces przepływu do warstw skóry. Zabieg ten w ostatnim czasie mocno zyskał na popularności stąd też tak zaawansowane urządzenia kosmetologiczne.

Hurtownia w szczególności poleca urządzenia z systemem GPC, który pozwala na elektroniczną kontrolę ciśnienia gazu oraz zastosowanie certyfikowanego reduktora CO2. Celem wykonywania zabiegu jest poprawa kondycji skóry, jej napięcia oraz wygładzenia. 

Lipolaser na redukcję tkanki tłuszczowej

Kolejnym urządzeniem wartym uwagi jest lipolaser, który stosuje się w celu redukcji ilości tkanki tłuszczowej. Urządzenie to wytwarza promieniowanie laserowe, które charakteryzuje się niską intensywnością, ale jednocześnie działa stymulująco. Drugim rodzajem stosowanych fal jest podczerwień. Miejsce objęte zabiegiem nie nagrzewa się nadmiernie, dlatego też zabieg ten jest w pełni bezpieczny.

Dzięki serii zabiegów możliwe jest pozbycie się nawet do kilku centymetrów w obwodzie- urządzenie sprawnie przenika w głąb tkanki tłuszczowej. Efekty są długotrwałe, a laser można stosować na ramiona, brzuch oraz uda. To świetny sposób na efektywną walkę ze skórką pomarańczową.

Trwałe zamykanie naczyń krwionośnych- termoliza

Aparat dedykowany do wykonywania zabiegu termolizy wykorzystuje prąd, który posiada niskie napięcie oraz wysoką częstotliwość. Poprzez dotknięcie naczynka specjalną igłą podczas zabiegu można sprawić, że całkowicie ono obumrze- dzieje się tak poprzez proces koagulacji hemoglobiny.

Zabiegi z wykorzystaniem specjalnego urządzenia do termolizy zalecane są osobom, które chcą się pozbyć rozszerzonych naczynek krwionośnych, na przykład w postaci nieestetycznie wyglądających pajączków na nogach. Szczególnie zainteresowane powinny być osoby posiadające cerę naczynkową.

Specjalistyczny sprzęt daje duże możliwości zmiany parametrów wykonywanego zabiegu. Przeprowadzany pomiar wrażliwości pozwala w taki sposób dobrać intensywność działania igły, aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu ani bólu.

Urządzenia Plasma

Aparat pozwala na przeprowadzanie zabiegu mającego na celu uniesienie opadających powiek, policzków oraz fałd nosowo- wargowych. Umożliwia także usuwanie różnego rodzaju zmian skórnych czy znamion. Urządzenie wytwarza mikrowiązki plazmy, które oddziałują na uszkodzone tkanki.

Prowadzi to do zmiany wierzchniej warstwy naskórka w gaz. Zabieg bardzo często jest też określany mianem liftingu bez użycia skalpela. Pozwala uzyskać bardzo dobre wygładzenie i napięcie skóry bez stosowania inwazyjnych technik medycyny estetycznej. 

Jak widać- oferta różnego rodzaju aparatów specjalistycznego przeznaczenia jest bardzo bogata. Wyposażenie gabinetu w takie urządzenia stanowi więc doskonałą inwestycję na przyszłość. Dzieje się tak chociażby ze względu na fakt, że coraz więcej pań chętnie korzysta z takich właśnie zabiegów. (Więcej znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/blog/urzadzenia-kosmetologiczne-hurtownia/)

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]
Informacja prawna