Laser SHR – sposób na idealnie gładką skórę

Idealnie gładka, jedwabista i piękna skóra to marzenie każdej kobiety, ale również coraz częściej mężczyzn. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest trwała depilacja, która nie tylko pozwala pozbyć się włosków, ale również sprawia, że odrastają one wolniej, są słabsze i mniej widoczne. Seria kilku zabiegów może sprawić, że włoski przez bardzo długi czas w ogóle nie będą odrastać. Tak długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry można osiągnąć dzięki zabiegom kosmetycznym z użyciem lasera SHR.

Technologia przyszłości – lasery kosmetyczne

Lasery kosmetyczne to urządzenia bardzo uniwersalne. Zmieniając długość fali, można w różnoraki sposób oddziaływać na skórę – wygładzić ją i odmłodzić, pozamykać naczynka, przeprowadzić depilację, zmniejszyć widoczność blizn, rozstępów lub przebarwień, usunąć tatuaże i makijaż permanentny, a nawet pozbyć się niektórych zmian skórnych. W zależności od długości fali emitowanej przez urządzenie, można oddziaływać na inny chromofor, czyli pochłaniacz światła w naszym organizmie. Przykładowo w przypadku depilacji, fotoakceptorem docelowym jest melanina, która znajduje się w mieszkach włosowych, a w przypadku terapii mającej na celu zamykanie naczynek pochłaniaczem wiązki jest hemoglobina. Do najczęściej stosowanych w kosmetologii laserów można zaliczyć laser diodowy, laser frakcyjny, Laser SHR oraz lasery typu Nd-Yag.

Laser SHR – droga ku pięknej skórze

Innowacyjna technologia laserów SHR opiera się na technologii trójwiązkowej, emitującej wiązki lasera o różnych długościach, czyli 755, 808, 1064 nm. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania wiązki laserowej, podczas zabiegu do odcienia skóry sprawiając, że depilacja tym urządzeniem jest niezwykle skuteczna. Zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem lasera SHR mają jeszcze szereg innych zalet. Przede wszystkim są one bezbolesne, jednocześnie zapewniając, po serii zabiegów, długotrwały efekt. Możliwość dopasowania długości wiązki do karnacji jest gwarancją bezpieczeństwa i idealnie gładkiej skóry.

Laser SHR Focus X – nowe oblicze depilacji

Jednym z najnowszych i najbardziej innowacyjnych laserów kosmetycznych SHR jest laser Focus X. Dostępny jest w trzech różnych wersjach o mocy 600W, 1200W i 1800W i posiadają dwa różne typy pracy: automatyczny oraz manualny. Ten laser SHR posiada również trzy długości fali, co sprawia, że z łatwością można dopasować go do kolorytu skóry. Depilacja wykonywana laserem Focus X jest bezpieczna, szybka i bezbolesna. Efekt usunięcia włosów jest natomiast trwały, zapewniając idealnie gładką skórę na wiele tygodni. Tak innowacyjne urządzenie wyróżnia się ponadto prostotą obsługi oraz wysoką wydajnością, co zapewnia wysoką opłacalność wykonywanych zabiegów. Salony kosmetyczne, które zdecydowały się na wykonywanie zabiegów laserem Focus X, cenią go przede wszystkim za:

  • możliwość automatycznego ustawiania parametrów;
  • automatyczny oraz manualny tryb pracy;
  • wielkość plamki dopasowana do mocy;
  • system chłodzenia głowic, nawet do -10°C;
  • certyfikat FDA oraz TUV.
Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna