Laminacja rzęs Warszawa – co to za zabieg kosmetyczny?

Laminacja rzęs Warszawa w pewnym stopniu zastępuje zabieg przedłużania rzęs i podkręcania ich zalotką. Po tym zabiegu kosmetycznym bez wątpienia będziesz miała wspaniale uniesione, podkręcone, pogrubione rzęsy.

Chyba najlepszą rzeczą w tym wszystkim jest fakt, że nadal są to stuprocentowo Twoje naturalne rzęsy. Podczas zabiegu laminowania rzęs można dodatkowo wykonać koloryzację, czyli ich hennę.

Warto wiedzieć o tym, że laminacja rzęs nie prowadzi do ich osłabienia. Jest wręcz przeciwnie, prowadzi do ich wzmocnienia oraz do poprawienia ich ogólnego wyglądu i kondycji. Jednak, żeby to było możliwe, to konieczne jest zastosowanie do laminacji takich produktów, które są sprawdzone, skuteczne i bezpieczne.

Na czym polega laminacja rzęs u kosmetyczki?

Podczas zabiegu laminowania rzęs nawija się je na specjalny wałeczek. Na samym początku przykleja się go do górnej powieki. Może brzmi to strasznie, ale ten zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. W dalszej kolejności kosmetyczka nakłada na rzęsy tak zwany aktywator. Służy on do tego, żeby otworzyć łuskę włosa. Kolejną jego funkcją jest zniszczenie wiązań dwusiarczkowych. Wszystkie czynności wykonywane w czasie zabiegu laminowania rzęs nie prowadzą do ich uszkodzenia. Laminacja rzęs podkreśla je i podnosi.

Wspomniany wcześniej aktywator ma w swoim składzie lanolinę. Ma ona właściwości silnie nawilżające. Gdy aktywator zostanie już zmyty z rzęs, to kosmetyczka wtedy płynnie przechodzi do kolejnego etapu. Jest nim nałożenie na Twoje rzęsy utrwalacza. Jego zadaniem jest całkowite odbudowanie wiązań dwusiarczkowych. Kolejne jego właściwości to utrwalenie kształtu rzęs i ich formy. Ostatnim etapem tego zabiegu kosmetycznego jest henna, czyli koloryzacja rzęs.

Czy to już jest koniec?

Laminacja rzęs Warszawa może zostać zakończona na tym etapie. Jednak wiele kosmetyczek nakłada na nie jeszcze specjalny preparat. Mamy tutaj na myśli taki kosmetyk, który dobrze wzmacnia oraz pogrubia naturalne rzęsy. W jego składzie zazwyczaj znajdują się witaminy. Mają one oczywiście właściwości odżywcze i regenerujące. To idealne rozwiązanie dla cienkich i osłabionych rzęs. Na samym końcu można jeszcze nałożyć na nie keratynę. Po zdjęciu wałeczka Twoje rzęsy będą wyglądały o wiele lepiej. Można nawet powiedzieć, że tak jakby zostały wytuszowane najlepszym tuszem na świecie. Warto się zapisać na taki zabieg kosmetyczny choćby z tego względu, że nie zajmuje on dużo czasu, a efekty są dobrze widoczne na rzęsach.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna