Jesień – idealny czas na depilację laserową

Powakacyjna opalenizna powoli blednie, słońce coraz częściej skrywa się za chmurami…

To znak, że warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej, czyli trwałego usunięcia niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała. Jest to znaczne ułatwienie życia i duża oszczędność czasu. Dzięki nowym technologiom zabiegowym, skraca się liczba serii potrzebnych do uzyskania oczekiwanego efektu. Co warto wiedzieć o depilacji laserowej, zanim zdecydujemy się na zabieg?

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Domowa depilacja zajmuje nam zwykle od kilku do kilkudziesięciu minut tygodniowo. Często łączy się też z licznymi podrażnieniami. Wystarczy przejrzeć fora dotyczące sposobów radzenia sobie z przykrymi niespodziankami po depilacji czy goleniu. Niektórym udaje się znaleźć sposób na samodzielne, bezbolesne usuwanie owłosienia, które nie podrażnia skóry. Jednak wiele osób stale zmaga się ze stanami zapalnymi, a w najgorszym wypadku – zapaleniem mieszków włosowych, które wywołuje wysypkę, ból i dyskomfort. Dlatego właśnie warto pomyśleć o depilacji laserowej, która oszczędza nie tylko nasz czas, ale także chroni skórę przed skutkami samodzielnego usuwania włosów.

Jaką depilację laserową wybrać?

Obecnie największym zaufaniem specjalistów cieszy się laser Palomar Vectus. Jego dużą zaletą jest obecność zaawansowanego technologicznie czytnika SkinTel™, który bada poziom melaniny w skórze i dopasowuje parametry zabiegu do potrzeb. Dzięki temu nie ma ryzyka poparzenia skóry, które zdarzały się w historii depilacji laserowej. Bezpieczeństwo jest w tym przypadku połączone ze skutecznością. Wiązka światła w laserze Vectus jest rozłożona na całej powierzchni głowicy, a specjalny mechanizm odzyskuje światło, które odbija się od skóry. Co z efektami? Zadowalające rezultaty są widoczne są już po pierwszej sesji, a pełen efekt trwałego usunięcia owłosienia zobaczymy po wykonaniu pełnej serii 8-10 zabiegów wykonywanych w czasie około 6-12 tygodni – w zależności od partii ciała. Na depilację laserową Vectus można się zapisać np. w klinice Beauty Address, gdzie oferowane są atrakcyjne cenowo pakiety zabiegów. Z depilacji chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna