Hurtownia estetyczna – asortyment nowoczesnych, skutecznych urządzeń, używanych w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna jest dziedziną, która nieustannie podąża za zmieniającymi się tendencjami na rynku usług kosmetycznych. Zastosowanie profesjonalnych urządzeń, gwarantujących uzyskanie zakładanych efektów pozwala rozwijać działalność, opartą na pozytywnych opiniach zadowolonych klientów. Lasery medyczne są urządzeniami, niezbędnymi w celu wykonania najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Gwarantujące szybki, spektakularny i trwały efekt urządzenia powinny wykazywać się najwyższą jakością, idącą w parze z skutecznością działania. 

Najpopularniejsze urządzenia wśród laserów medycznych

Które z dostępnych obecnie laserów medycznych są niezbędne w gabinecie medycyny estetycznej? Przede wszystkim są to urządzenia, wykazujące się niezawodnością, bezpieczeństwem zastosowania, a także wydajnością. Użytkowane powinny być przez wykwalifikowany, przeszkolony personel. Hurtownia medycyny estetycznej, oferująca szeroki wybór sprzętu, odpowiadającego wysokim wymaganiom, prowadzi szkolenia dla personelu, obejmujące zasady działania i obsługi zakupionych, nowoczesnych urządzeń medycznych. Wśród najpopularniejszych obecnie laserów medycznych znajdują się:

  • laser pikosekundowy,
  • laser frakcyjny CO2,
  • półprzewodnikowy laser diodowy,
  • laser neodymowo – yagowy Q-swich
  • laser do fotodepilacji.

Zabiegi, wykonywane przy użyciu laserów medycznych

Hurtownia estetyczna, posiadająca w asortymencie nowoczesne lasery medyczne oraz inne urządzenia, niezbędne w medycynie estetycznej prowadzi sprzedaż laserów pikosekundowych – urządzeń, emitujących impuls zdecydowanie krótszy niż  w przypadku laserów nanosekundowych. Dzięki niezwykle krótkiemu impulsowi, który wnikając w głębsze warstwy skóry zmienia się w energię kinetyczną, pozwalającą na rozbicie pigmentów w drobny pył, jest urządzeniem niezawodnym podczas zabiegów usuwania tatuażu. Bezpieczne urządzenie zapewnia spektakularny efekt, rozbijając pigment na niezwykle drobne cząsteczki, usuwane z organizmu przez układ limfatyczny. Laser pikosekundowy, używany podczas usuwania tatuażu pozwala osiągnąć efekt skóry, pozbawionej pigmentu bez względu na głębokość i ilość użytej substancji.

Przeczytaj także:  Jak się upiększać, ale nie przesadzić? Tylko fakty i zero mitów o medycynie estetycznej

Laser Q-Switch również używany jest przy usuwaniu tatuażu. Neodymowo – yagowy laser medyczny emituje niezwykle krótkie impulsy promieniowania elektromagnetycznego, rozbijając pigment. Poza usuwaniem tatuażu stosowany jest podczas zabiegów usuwania makijażu permanentnego, redukcji przebarwień, a także niwelowaniu grzybicy paznokci.

Lasery medyczne, niezbędne w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych

Laser frakcyjny CO2, wykorzystujący zjawisko selektywnej fototermolizy w zabiegach z emisją światła, jest najnowocześniejszym urządzeniem, stosowanym w zabiegach, eliminujących zmarszczki. Dzięki zastosowaniu urządzenia minimalizowane są skutki uboczne zabiegów w postaci uszkodzenia okolicznych tkanek oraz poparzeń. Laser stosowany jest podczas zabiegów, zmniejszających widoczność zmarszczek, liftingów, likwidacji worków pod oczami, uelastyczniających, zmniejszających przebarwienia, w tym słoneczne i starcze.

Laser półprzewodnikowy, diodowy stosowany jest natomiast podczas zabiegów, likwidujących widoczne na skórze naczynka. Dzięki jego skuteczności, naczynka są niewidoczne na skórze twarzy oraz ciała. Niesłabnącą popularnością cieszą się lasery do depilacji. Laser do depilacji powoduje, że emitowana wiązka pochłaniana jest przez melaninę, znajdującą się we włosach. Każdy z zabiegów, wykonywanych w ramach serii, pozwala osłabić i spowodować trwałe usuniecie owłosienia.

Urządzenia medyczne, które używane są w gabinetach medycyny estetycznej są sprzętami, wykazującymi się wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania. Kupując urządzenia renomowanych marek od sprawdzonego dostawcy, oferującego szkolenie oraz doradztwo przy wyborze sprzętu, można uniknąć kosztownych błędów.

Przeczytaj także:  Jak się upiększać, ale nie przesadzić? Tylko fakty i zero mitów o medycynie estetycznej

Podobne posty

Oceń artykuł
[Suma: 2 Średnia: 5]