Estry etylowe kwasów tłuszczowych – suplementy diety

O zdrowotnych właściwościach estrów etylowych kwasów tłuszczowych OMEGA wiemy coraz więcej. Pojawiają się kolejne przesłanki o ich korzystnym wpływie na zdrowie i nie można ich w żadnym wypadku lekceważyć. Często są to bowiem bardzo poważne badania i opracowania naukowe.

Czym są estry kwasów tłuszczowych?

Estry etylowe to po prostu pewna odmiana chemiczna kwasów tłuszczowych omega-3. To szczególnie czysta odmiana, która została z powodu tej właśnie czystości dopuszczona do produkcji i obrotu w branży farmaceutycznej. To z kolei otworzyło możliwość szerokiego stosowania estrów etylowych w postaci chociażby suplementów diety, powszechnie dostępnych w większości aptek i sklepów internetowych. Jednym z takich sklepów internetowych jest estrovita.pl, gdzie zakupimy jedynie najlepszej jakości estry etylowe kwasów tłuszczowych, pozyskiwane w bardzo bezpieczny i wydajny sposób. Sposób przygotowania takich estrów jest bardzo ważny z punktu widzenia bezpieczeństwa. Często olej lniany zastępowany jest właśnie estrami etylowymi z racji znacznie lepszych możliwości rozpuszczania substancji prozdrowotnych. Dzięki temu oleje takie również są znacznie trwalsze, bowiem w przypadku oleju lnianego i wielu innych olejów powszechnie na co dzień stosowanych, pojawiają się w nich niebezpieczne substancje z czasem.

Jak korzystnie działają estry kwasów tłuszczowych?

Korzystne działanie estrów kwasów wielonienasyconych zostało wielokrotnie opisane w pracach naukowych. Przede wszystkim wpływają one korzystnie na nasz układ sercowo-naczyniowy zmniejszając ryzyko zawału, a także powtórnego zawału w przypadku osób, które już go przebyły. Zwykle dostępne są specjalne mieszanki kwasów tłuszczowych omega 3, 6 oraz 9, co daje szczególnie dobre dla naszego zdrowia połączenie, gwarantujące jeszcze lepsze efekty działania. Tego typu suplementy cieszą się również największym zainteresowaniem ze strony coraz bardziej świadomych klientów.

Wybranie jakościowych estrów etylowych kwasów wielonienasyconych może korzystnie wpłynąć na nasz stan zdrowia i sprawić, że będziemy czuli się znacznie lepiej każdego dnia. Ich włączenie do codziennej diety w formie wysoce specjalistycznego suplementu diety wykonanego w bardzo profesjonalny sposób, może okazać się strzałem w dziesiątkę nie tylko dla osób zmagających się z problemami z sercem czy też krążeniem, ale tak naprawdę dla wszystkich, którym zależy na poprawie swojego stanu zdrowia i lepszym samopoczuciu. Dostępnych jest wiele dostosowanych do Twoich potrzeb odmian takich kwasów, które spełnią wszystkie zdrowotne oczekiwania.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna