Czym jest termolifting NIR? Dowiedz się, czy warto zdecydować się na ten zabieg

Obecnie medycyna estetyczna jest znacznie mniej inwazyjna niż jeszcze dwie dekady wcześniej. Zabiegi są dostępne dla każdego i znacznie lepiej odpowiadają na potrzeby pacjentów. Współczesne metody poprawy niedoskonałości urody są o wiele bardziej zaawansowane i w większości przypadków nie wymagają użycia chirurgicznego skalpela. Jednym z chętniej wybieranych, innowacyjnych zabiegów jest termolifting NIR. Co to jest i kiedy warto zdecydować się na tę procedurę? Z naszego artykułu dowiesz się, na jakie efekty możesz liczyć.

Czym jest termolifting NIR?

Lifting zazwyczaj kojarzy się z dość skomplikowaną operacją, która wiąże się ze stosunkowo długą rekonwalescencją. Obecny rozwój nowych technologii zapewnia jednak inną, znacznie mniej inwazyjną metodę, a jest nią termolifting NIR. Procedura wymaga zastosowania specjalnego urządzenia, które zamiast skalpela wykorzystuje promieniowanie podczerwone. Podczas zabiegu wysoka temperatura może wniknąć do głębokich warstw skóry, pobudzając produkcję włókien kolagenowych i wzrost elastyny. Zabieg może poprawić owal i kontury twarzy, a także podnieść opadającą skórę policzków, podbródka lub powiek. Termolifting NIR wykorzystuje się także na inne partie ciała, czyli m.in. ramiona, brzuch czy pośladki.

Kiedy warto zdecydować się na termolifting NIR?

Z wiekiem skóra traci swoją jędrność i elastyczność. Jest to związane z wieloma przyczynami – spowolniona produkcja nowych włókien kolagenowych, ale też znaczny wzrost lub spadek masy ciała powodują, że skóra staje się wiotka i brakuje jej napięcia. Jeżeli chcesz więc poprawić jej kondycję i wygląd, warto zdecydować się na termolifting NIR. Dodatkową korzyścią jest możliwość pozbycia się bruzd i niewielkich zmarszczek. Nie da się ukryć, że jest to zabieg doskonale dopasowany do potrzeb dojrzałej skóry, choć chętnie korzystają z niego także młodsze panie. Termolifting NIR doskonale sprawdzi się u osób, które w krótkim czasie zrzuciły dość dużą ilość kilogramów, a także u kobiet po urodzeniu dziecka.

Na jakie efekty zabiegu możesz liczyć?

Rezultaty termoliftingu NIR są zauważalne już po pierwszym zabiegu i z każdym dniem są coraz bardziej widoczne. Musisz jednak pamiętać, że najlepsze efekty osiągniesz po pełnej kuracji, na którą składa się najczęściej 6 zabiegów. Chcąc osiągnąć jak najlepsze rezultaty, skorzystaj z usług renomowanej kliniki, np. https://www.ruczajclinic.pl/kosmetologia/termolifting-nir/ – w Ruczaj Clinic możesz liczyć na profesjonalizm i fachową opiekę zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu. Nie ulega wątpliwości, że termolifting NIR bardzo pozytywnie wpływa na odnowę skóry – staje się ona napięta, gęsta i odzyskuje dawny blask.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna