3 zabiegi kosmetyczne, którymi każda z nas może poprawić swoją urodę

Chcesz wyglądać i czuć się pięknie, zdrowo i młodo? Poznaj 3 bezpieczne i skuteczne zabiegi kosmetyczne, które podkreślą wszystkie zalety Twojej urody i sprawią, że poczujesz się piękna, młoda i pewna siebie.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Niemal każda kobieta marzy o pełnych i jędrnych ustach. Dzisiejsza kosmetologia umożliwia spełnienie tego marzenia poprzez powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w postaci żelu do czerwieni wargowej, a następnie uformowaniu go do pożądanego kształtu. Kwas hialuronowy jest dla organizmu w pełni bezpieczny – związek ten występuje w wielu kosmetykach, które stosuje się w celu ujędrniania i nawilżania skóry. Naturalnie wchłania się do organizmu, nie wywołując negatywnych skutków.

Efekty powiększania ust widoczne są nawet przez rok, choć czas ten może się wydłużyć lub skrócić w zależności od trybu życia i indywidualnych cech kobiety. Po tym czasie kwas hialuronowy wchłania się do organizmu w naturalny sposób. Zabieg można powtórzyć już po sześciu miesiącach.

Przeczytaj także:  Jakie zabiegi na twarz warto wybrać zimą?

Wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy jest związkiem, który wiąże wodę w naskórku, dzięki czemu skóra staje się jędrna, elastyczna i odpowiednio nawilżona. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym polega w zasadzie na tym samym, co powiększanie ust. Lekarz dermatolog po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentką oraz dokładnym zapoznaniu się z jej zmarszczkami wstrzykuje w miejsce występowania zmarszczek kwas hialuronowy. Zabieg trwa około pół godziny. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast i utrzymują się nawet do roku.

Pojawianie się zmarszczek to nie tylko kwestia wieku, ale też trybu życia i środowiska – pod wpływem nadmiernej ilości słońca, życia w ciągłym biegu i stresie czy wreszcie zanieczyszczonego powietrza na naszej skórze mogą szybciej pojawiać się zmarszczki. Dlatego, ze względu na obecny smog, na zabieg usuwania zmarszczek często decydują się kobiety z dużych miast – mieszkanki Wrocławia mogą liczyć na zabiegi w salonie Laser Beauty.

Depilacja laserowa

Jeśli chcesz pozbyć się ze swojego ciała włosków, które powodują, że nie czujesz się komfortowo, a przede wszystkim dużo czasu poświęcasz na golenie lub depilację kremę, odpowiednim zabiegiem dla Ciebie będzie depilacja laserowa. Jest to nieinwazyjny zabieg, którego celem jest rozrzedzenie i usunięcie cebulek włosów występujących na ciele, twarzy oraz okolicach intymnych. Musisz pamiętać o tym, że jeden zabieg nie przyniesie satysfakcjonujących efektów i w zależności od odcienia skóry, koloru włosków oraz ich gęstości trzeba będzie powtórzyć go kilka razy.

Przeczytaj także:  Podejście holistyczne - dlaczego warto dać mu szansę w gabinecie kosmetycznym?

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Ta metoda usuwania włosków jest całkowicie bezinwazyjna i uchodzi za bezpieczną, choć trzeba liczyć się z tym, po zabiegu mogą wystąpić:

  • zaczerwienia skóry,
  • powierzchowne oparzenia,
  • zapalenie mieszków włosowych,
  • zasinienia,
  • obrzęki,
  • przebarwienia,
  • pęcherze,
  • strupki.

Za pomocą powyższych zabiegów możesz bezpiecznie i skutecznie spełnić swoje oczekiwania dotyczące urody i samopoczucia, które przecież idą ze sobą w parze.

Oceń artykuł
[Suma: 1 Średnia: 5]
Informacja prawna