Terapie 4 pory roku

Wiosna

Wiosenny zabieg, dzięki któremu Twoja sylwetka będzie pięknie wymodelowana, a cellulit odejdzie w zapomnienie. Peeling kawowy, oczyści skórę, przygotuje ją na korzyści płynące z czekolady użytej podczas masażu.
Dzięki obecności kofeiny, kawa poprawia krążenie i ujędrnia, przyczynia się do redukcji cellulitu. Czekolada ma właściwości relaksujące, pobudza metabolizm komórkowy, regeneruje, koi zestresowaną skórę i chroni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych.

 

Lato

Na upalne letnie dni zapraszamy na zabieg, który przeniesie Cię w tropikalne kraje! Peeling ciała na naturalnym kokosie to rozkosz dla ciała i zmysłów, która przygotuje Cię na chłodny masaż bambusami lub kokosem, idealny sposób na walkę z gorącem!
Wiórki kokosowe – źródło kwasów tłuszczowych, w tym oleju laurynowego, o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych. Chodny masaż bambusami działa relaksująco. Idealny dla osób cierpiących na migreny i bóle mięśni. Rytmiczne ruchy masażu pobudzą krążenie krwi

 

Jesień

Specjalny zabieg opierający się na masażu stemplami ziołowymi, poprzedzony peelingiem, nie tylko ukoi nerwy, ale również umożliwi odprężenie i rozluźnienie W zależności od rodzaju mieszanki, stemple  zawierają naturalne zioła, kwiaty, nasiona, olejki i inne składniki wzmacniające efekty masażu.
Dodatkowa sauna sprawi, że to będzie prawdziwa złota jesień.

 

Zima

Na chłodne poranki i dni polecamy gorący zabieg z chilli, wypełniony masażem świecą, której płomień rozgrzeje nawet największego zmarzlucha! Masło shea nawilża i goi skórę. Cytrusowa maska nie tylko spełni wymagania osób o najczulszym węchu, ale jednocześnie doskonale odżywi skórę. Sauna będzie idealnym dopełnieniem powyższego procesu i pozostawi ciepło na długie godziny.