Symfonia fantastyczna

Poczuj Symfonię Piękna w dniu Spa przypominającym krainę miodem i mlekiem płynącą.

Przenieś się do świata relaksu i przyjemności. Zamknij oczy i pozwól nam rozpieścić Twoje ciało drogocennymi olejkami. Obezwładniający zmysły nieziemskim aromatem, ciepłem i subtelnym dotykiem relaksacyjny masaż ciała intryguje i zaskakuje przez niezwykłe połączenie aromaterapii, pielęgnacji skóry i leczniczego działania .Magiczny dzień Spa rozpoczniemy obmyciem całego ciała mlekiem, następnie zostanie wykonany relaksujący masaż na bazie ciepłego masła shea z nutami zapachowymi mleczno-miodowymi.

Rytuał zostanie połączony ze Spa dla Twoich dłoni.  Peeling, a następnie maska miodowa w formie termicznego kompresu pomoże im się zregenerować i da im mocne nawilżenie. Zmęczone stopy również zasługują na luksus –  ich kondycja ma bardzo duży wpływ na cały organizm. Jeden z przyjemniejszych i najbardziej relaksujący – tajski masaż stóp odpręży, uspokoi i pomoże się wyciszyć. Zakończenie terapii maską dodatkowo odpręży i ukoi stopy.

W kolejnym etapie zadbamy o promienny i rozświetlony wygląd twarzy– peeling pomoże usunąć nagromadzony naskórek i przygotuję skórę na działanie aktywnych preparatów zawartych w masce na bazie koziego mleka- dobranej indywidualnie do rodzaju i potrzeb skóry.  Masaż twarzy ma działanie relaksujące i napinające oraz pobudzi Twoją skórę do intensywnej regeneracji i odnowy. Na zakończenie zapraszamy Państwa na relaks w kapsule Slim&Beauty – połączenie sauny infrared, koloroterapii, aromaterapii i masażu wibrującego będzie idealnym dopełnieniem dnia w „Symfonii Piękna”.

 

 

Dzień Spa Symfonia Fantastyczna „Kraina mlekiem i miodem płynąca”

Symfonia Fantastyczna na ciało + Stopy Gratis

Symfonia Fantastyczna na dłonie

Symfonia Fantastyczna na twarz