Podróże

Do słonecznej Sycylii

Dzięki tej podróży, będziesz mogła/mógł przenieść się na południe Włoch i odwiedzić pachnącą pomarańczami Sycylię! Kąpiel stóp w pomarańczy, peeling całego ciała musem żurawinowym z dogłębnym masażem całego ciała i odpowiednią pielęgnacją skóry ukoi wszystkie zmysły i pozwoli całkowicie się odprężyć. Jest to czyste dobrodziejstwo płynące z naturalnych składników aktywnych.
Peeling cukrowy z dodatkiem organicznego soku z granatu, organicznych pestek z jabłek i organicznej żurawiny głęboko nawilża ciało. Pozostawiony na ciele, przenika do głębszych warstw, dając efekt odświeżenia i nawilżenia, a to wszystko dzięki zawartości mukopolisacharydów w cukrze oraz kwasów owocowych i witamin w owocach. Tak idealnie przygotowane ciało jest gotowe do dalszych etapów.

Do francuskiego Saint Malo

Atmosfera francuskiego Saint Malo czeka na Ciebie właśnie w naszym SPA – dobrodziejstwa z samego wulkanu pomogą zrelaksować się, a dodatkowo odżywią i nawodnią Twoje ciało. Peeling wulkaniczny wzbogacony w wodę termalną ze Sclafani Bagni, na Sycylii, bogaty w magnez, wapń i krzemionkę, posiada właściwości równoważące, oczyszczające i regenerujące. Gorący masaż kamieniami przeniesie Cię w samo wnętrze wulkanu, dzięki czemu nawet najgłębiej położone części ciała będą rozgrzane i rozluźnione. Na deser pozostawimy okład wulkaniczny Wyjątkowa receptura na bazie estrów cukrowych zapewnia obfite źródło nawodnienia i miękkości. Likwiduje przekrwienie, koi i przyspiesza regenerację. Zmiękcza i relaksuje.