_mg_8485

Kontrolowana mikrodermabrazja! Polega na delikatnym, umiarkowanym usunięciu martwych komórek naskórka za pomocą głowicy, w której tworzy się podciśnienie i następuje wyrzut kryształków korundu. Dzięki usunięciu górnych warstw  naskórka w warstwie podstawnej dochodzi do wzmożonej produkcji nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry w celu zastąpienia komórek uszkodzonych. Substancje aktywne zawarte w preparatach wnikają w głąb skóry i działają u źródła problemu. Efektem jest odmłodzona skóra, spłycenie zmarszczek, zniwelowanie blizn, rozstępów, cellulitu i uwolnienie zalegającego sebum.

Zabiegi z wykorzystaniem mikrodermabrazji wykonywane są jedynie w porze wiosennej i jesiennej, kiedy nie ma zbyt dużego promieniowania słonecznego.

Super Peel

Zabieg wprowadzający, odświeżający, dedykowany skórze zmęczonej. To zabieg podstawowy z mikrodermabrazją. Podczas zabiegu zostają usunięte zrogowaciałe komórki, dzięki czemu skóra staje się wygładzona, delikatna, nabiera zdrowego wyglądu. W trakcie zabiegu wykorzystywany jest również koncentrat, który dobieramy indywidualnie do potrzeb klientki. Następnie nakładamy krem, który jest ostatnim produktem, zakańczający zabieg. Końcowym efektem tego zabiegu to silne nawilżenie i dotlenienie skóry.

Czas zabiegu wynosi około 90 minut.

Cell Regeneration

Zabieg stosowany jest w celu stymulacji i regeneracji skóry zmęczonej oraz zniszczonej. Efektem jest nawilżenie, wygładzenie zmarszczek i promienna skóra.

Podczas zabiegu stosujemy dermokosmetyki firmy Reviderm z naturalnymi składnikami. Po delikatnym peelingu enzymatycznym wykonujemy mikrodermabrazję, która skutecznie usuwa martwy naskórek. Na tak oczyszczoną skórę rozprowadzamy ampułki dobrane do rodzaju cery. Kolejnym krokiem jest nałożenie maski, która działa łagodząco oraz dotleniająco. Na maskę kładziemy płaty kolagenowe w celu stworzenia okluzji, co prowadzi do lepszej penetracji preparatów w głąb skóry. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy preparat pod oczy oraz krem końcowy dobrany również do rodzaju i potrzeby skóry.

Czas zabiegu wynosi około 120 minut.

Wellness Lift

Zabieg rozluźniający z masażem dla skóry suchej, wrażliwej, naczyniowej oraz wymagającej regeneracji. Olejek migdałowy wraz z substancjami aktywnymi w  trakcie masażu odżywia i relaksuje skórę. Funkcje skóry zostają pobudzone i odbudowywana jest warstwa ochronna.

Wykonujemy peeling enzymatyczny, dzięki czemu z łatwością usuwamy warstwę rogową. Wykonujemy mikrodermabrazję za pomocą urządzenia Reviderm Skin Peeler. Po oczyszczeniu skóry przystępujemy do masażu twarzy i dekoltu. Na tak przygotowaną skórę nakładamy preparat  dotleniający zawierający, maskę kremową i płaty kolagenowe z maską gipsową. Płaty kolagenowe tworzą okluzję, dzięki której skóra lepiej wchłania składniki aktywne. Na zakończenie zabiegu wmasowujemy preparat pod oczy oraz krem końcowy dobrany również do rodzaju i potrzeby skóry.

Czas zabiegu wynosi około 120 minut.